identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

THE SOUND & STAGE FACTORY SRL

CAEN 9039 — Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
CUI 37964188J2017002542131Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
400mii lei
▼ 77,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−541mii lei
▼ 135,4% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, THE SOUND & STAGE FACTORY SRL a raportat o cifră de afaceri de 400.024 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 77,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 541.086 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-541.086 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37964188
Nr. Reg. Comerțului
J2017002542131 · EUID ROONRC.J2017002542131
Cod CAEN
9039 — Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-13 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SALCÂMILOR, NR.2A, CAMERA 3
Cod poștal
900607
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
400.024 lei
▼ 77,5%
Profit net
-541.086 lei
▼ 135,4%
Datorii
420.721 lei
▲ 64,2%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 294.764 lei2024: 1.775.625 lei2025: 400.024 lei400 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -183.805 lei2024: 1.526.834 lei2025: -541.086 lei−541 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-135,3%
Creștere CA an/an
-77,5%
CA / salariat
200.012 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-99,6%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+12,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025400.024 lei-541.086 lei420.721 lei964.123 lei543.402 lei2
20241.775.625 lei1.526.834 lei256.178 lei1.745.434 lei1.426.217 lei1
2023294.764 lei-183.805 lei202.239 lei204.524 lei-100.617 lei3
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

11 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DREAM PLAN DO S.R.L.47019417în funcțiune
GLOBAL SHIPPING & TOURIST SRL14824584în funcțiune
GRADUATION DREAM S.R.L.47022226în funcțiune
PRINT ENTERTAINMENT SRL37964129în funcțiune
STORY PLANNER S.R.L.48906204în funcțiune
THE SOUND & STAGE EVENTS S.R.L.40484805în funcțiune
WEDDING CARD S.R.L.46689460în funcțiune
YOUNG EVENTS & TRAVEL SRL32330066radiată
YOUNG EVENTS ENTERTAINMENT S.R.L.35683593radiată
YOUNG EVENTS FACTORY S.R.L.35545000radiată
YOUNG EVENTS GRADUATION DREAM S.R.L.35846437radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · Constanța

FM
FLOW MOTION MEDIA S.R.L.
CUI 52774101 · Mun. Constanţa
IS
ILUMINET S.R.L.
CUI 51221456 · Mun. Constanţa
DS
DROOVE S.R.L.
CUI 50378844 · Mun. Constanţa
LB
LARISA BUSINESS VOX S.R.L.
CUI 50076609 · Mun. Constanţa
OE
ODYSSEA EVENTS S.R.L.
CUI 48728417 · Mun. Constanţa
ES
ELECTRIC SOUND SYSTEM SOLUTIONS S.R.L.
CUI 39254969 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THE SOUND & STAGE FACTORY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →