identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

LUX STEEL ROOF S.R.L.

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 37981774J33/1324/2017Plătitor TVA din 2017RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,83mil lei
▼ 8,5% vs. 2024
Profit net · 2025
43mii lei
▼ 6,1% vs. 2024
Salariați
3
▼ 40,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, LUX STEEL ROOF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.829.013 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,5%. Rezultatul net a fost un profit de 42.589 lei. Datoriile totale au scăzut cu 29,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37981774
Nr. Reg. Comerțului
J33/1324/2017 · EUID ROONRC.J33/1324/2017
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Loc. Plopeni Orş. Salcea
Adresă
JUD. SUCEAVA, LOC. PLOPENI ORŞ. SALCEA, STR ŞCOLII, NR.2B
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.829.013 lei
▼ 8,5%
Profit net
42.589 lei
▼ 6,1%
Datorii
1.134.898 lei
▼ 29,9%
Salariați
3
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.002.596 lei2024: 3.093.334 lei2025: 2.829.013 lei2,83 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 52.660 lei2024: 45.334 lei2025: 42.589 lei43 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,5%
Creștere CA an/an
-8,5%
CA / salariat
943.004 lei
Datorii / active
72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,5%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+55,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.829.013 lei42.589 lei1.134.898 lei1.582.673 lei449.701 lei3
20243.093.334 lei45.334 lei1.618.393 lei2.025.505 lei407.112 lei5
20233.002.596 lei52.660 lei1.038.414 lei1.400.192 lei361.778 lei4
🔒 Încă 5 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
28.571 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LUX IDEAL CAFE S.R.L.44574986în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Suceava

TM
TOP MONDO UNION INDUSTRY S.R.L.
CUI 44276050 · Loc. Plopeni Orş. Salcea
EF
EURO FSM IMPORT-EXPORT S.R.L.
CUI 42991626 · Loc. Plopeni Orş. Salcea
PN
PAMIS NORD LOGISTIC S.R.L.
CUI 40416665 · Loc. Plopeni Orş. Salcea
LE
LINDA EUROSTEEL S.R.L.
CUI 34499542 · Loc. Plopeni Orş. Salcea
IS
IULIANA SI ALEX SRL
CUI 20745213 · Loc. Plopeni Orş. Salcea
LE
LINDA-ECOTIL SRL
CUI 17576106 · Loc. Plopeni Orş. Salcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUX STEEL ROOF S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →