identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

POPASUL DAIA SI RAUL S.R.L.

CAEN 4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
CUI 37983317J12/4961/2017Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,13mil lei
▲ 6,4% vs. 2024
Profit net · 2025
8.646lei
▼ 93,1% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, POPASUL DAIA SI RAUL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.125.816 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,4%. Rezultatul net a fost un profit de 8.646 lei. Datoriile totale au crescut cu 29,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37983317
Nr. Reg. Comerțului
J12/4961/2017 · EUID ROONRC.J12/4961/2017
Cod CAEN
4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. IUGOSLAVIEI, NR.7 · 2 firme aici
Cod poștal
400423

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-28 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.125.816 lei
▲ 6,4%
Profit net
8.646 lei
▼ 93,1%
Datorii
291.506 lei
▲ 29,4%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.439.447 lei2024: 1.058.537 lei2025: 1.125.816 lei1,13 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 296.386 lei2024: 124.892 lei2025: 8.646 lei8.64620232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,8%
Creștere CA an/an
+6,4%
CA / salariat
281.454 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29,1%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+36,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.125.816 lei8.646 lei291.506 lei320.547 lei29.685 lei4
20241.058.537 lei124.892 lei225.327 lei350.036 lei125.092 lei4
20231.439.447 lei296.386 lei76.334 lei372.888 lei296.586 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-28.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SM
STRATOS MANAGEMENT TRANSILVANIA S.R.L.
CUI 37209716 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · Cluj

KT
KIDU-TRADING S.R.L.
CUI 53162240 · Mun. Cluj-Napoca
FM
FAIN MEATS AND MORE S.R.L.
CUI 52172386 · Mun. Cluj-Napoca
CF
CARMANGERIA FAMILA S.R.L.
CUI 49398988 · Mun. Cluj-Napoca
GS
GAMBINO SPEDITION S.R.L.
CUI 44810580 · Mun. Cluj-Napoca
ML
MEAT LOVERS S.R.L.
CUI 40061317 · Mun. Cluj-Napoca
OM
OLYS MEAT SRL-D
CUI 35807535 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
POPASUL DAIA SI RAUL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →