identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

PARTENER-ROMCERAMICA SRL

CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CUI 38002807J22/2477/2017Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
813mii lei
▼ 38,7% vs. 2024
Profit net · 2025
134mii lei
▼ 60,5% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, PARTENER-ROMCERAMICA SRL a raportat o cifră de afaceri de 812.657 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 38,7%. Rezultatul net a fost un profit de 133.576 lei. Datoriile totale au crescut cu 582,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38002807
Nr. Reg. Comerțului
J22/2477/2017 · EUID ROONRC.J22/2477/2017
Cod CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-19 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Vişan Com. Bârnova
Adresă
JUD. IAŞI, SAT VIŞAN COM. BÂRNOVA, STR. CASTELUL GRECILOR, NR.5B, PARTER
Cod poștal
707041
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
812.657 lei
▼ 38,7%
Profit net
133.576 lei
▼ 60,5%
Datorii
931.912 lei
▲ 582,3%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.115.081 lei2024: 1.325.189 lei2025: 812.657 lei813 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 480.259 lei2024: 338.481 lei2025: 133.576 lei134 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
16,4%
Creștere CA an/an
-38,7%
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,4%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+32,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025812.657 lei133.576 lei931.912 lei2.743.295 lei1.811.383 lei0
20241.325.189 lei338.481 lei136.590 lei475.271 lei338.681 lei0
20231.115.081 lei480.259 lei0 lei480.459 lei480.459 lei0
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · Iași

MD
MICUL DEPOZIT TABĂRA DE VARĂ S.R.L.
CUI 50720946 · Sat Leţcani Com. Leţcani
RR
RAMACA ROOFS GARAGE S.R.L.
CUI 50704576 · Mun. Iaşi
LG
LEMN G.A.V. TRANS S.R.L.
CUI 50367454 · Sat Urşiţa Com. Mironeasa
AC
ART CONSTRUCT COMPANI S.R.L.
CUI 50289569 · Mun. Paşcani
AF
ASE FOREST S.R.L.
CUI 50172290 · Sat Lungani Com. Voineşti
MC
MATCONS CODRIN S.R.L.
CUI 50115880 · Sat Erbiceni Com. Erbiceni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PARTENER-ROMCERAMICA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →