identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CAZARE ANCA & LUCIAN SRL

CAEN 5590 — Alte servicii de cazare
CUI 38032336J40/13521/2017Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
287mii lei
▲ 2,7% vs. 2023
Profit net · 2024
14mii lei
▼ 68,1% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Contracte publice
50
SEAP · activ 2021
În anul 2024, CAZARE ANCA & LUCIAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 287.014 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,7%. Rezultatul net a fost un profit de 14.467 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38032336
Nr. Reg. Comerțului
J40/13521/2017 · EUID ROONRC.J40/13521/2017
Cod CAEN
5590 — Alte servicii de cazare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-27 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. AGRICULTORI, NR.66, CORP A, CAMERA NR. 2, ET.1, AP.2
Cod poștal
21493
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
287.014 lei
▲ 2,7%
Profit net
14.467 lei
▼ 68,1%
Datorii
37.761 lei
▼ 39,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 279.113 lei2023: 279.500 lei2024: 287.014 lei287 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 47.194 lei2023: 45.315 lei2024: 14.467 lei14 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
5,0%
Creștere CA an/an
+2,7%
CA / salariat
287.014 lei
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,3%
Creștere medie anuală (2019–2024)
-0,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024287.014 lei14.467 lei37.761 lei178.341 lei140.580 lei1
2023279.500 lei45.315 lei62.354 lei188.467 lei126.113 lei1
2022279.113 lei47.194 lei108.052 lei171.656 lei63.604 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

50

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
6
Valoare totală
10.853 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
44
Valoare totală
94.911 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
POPASUL HAIDUCILOR LUCIAN & ANCA SRL36218473în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte servicii de cazare · Municipiul București

EE
EURO ESCAPES S.R.L.
CUI 50407176 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OG
OPUS GRUP INVEST S.R.L.
CUI 50028253 · Sector 2 Mun. Bucureşti
UA
UPSTAIRS ACCOMODATION SERVICES S.R.L.
CUI 49587871 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SO
SPIRU ON TOUR S.R.L.
CUI 49458680 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SL
SPERANTA LIFE S.R.L.
CUI 49120247 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PE
PRO ESTATE DEALS S.R.L.
CUI 48138548 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-16Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CAZARE ANCA & LUCIAN SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →