identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

PAVSIG COMPANY SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 38058174J2017000967062Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,37mil lei
▲ 3,6% vs. 2024
Profit net · 2025
88mii lei
▲ 7,3% vs. 2024
Salariați
9
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, PAVSIG COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.365.952 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,6%. Rezultatul net a fost un profit de 88.378 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38058174
Nr. Reg. Comerțului
J2017000967062 · EUID ROONRC.J2017000967062
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-08-02 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Mun. Bistriţa
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. CALEA MOLDOVEI, NR.17 S
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.365.952 lei
▲ 3,6%
Profit net
88.378 lei
▲ 7,3%
Datorii
859.152 lei
▲ 13,1%
Salariați
9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.700.623 lei2024: 5.181.692 lei2025: 5.365.952 lei5,37 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -68.082 lei2024: 82.382 lei2025: 88.378 lei88 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 92025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,6%
Creștere CA an/an
+3,6%
CA / salariat
596.217 lei
Datorii / active
98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
425,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+64,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.365.952 lei88.378 lei859.152 lei879.948 lei20.796 lei9
20245.181.692 lei82.382 lei759.645 lei790.645 lei14.800 lei9
20234.700.623 lei-68.082 lei859.526 lei791.944 lei-67.582 lei9
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.890 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ILINCOM SRL6736260radiată
MARMURĂ ANIEȘ S.R.L.39934000în funcțiune
SĂLĂUŢA CONSTRUCT SRL36155286în funcțiune
SĂLĂUȚA S.R.L.48533024în funcțiune
VALSECMAR SRL16682435în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Bistrița-Năsăud

RF
ROST FESTIV S.R.L.
CUI 54934284 · Mun. Bistriţa
FB
FRUCTY BY ALBANO & MANOLITO S.R.L.
CUI 54921985 · Mun. Bistriţa
IH
IVORY HOSPITALITY GROUP S.R.L.
CUI 54693518 · Mun. Bistriţa
PS
POWER SNG S.R.L.
CUI 54645480 · Mun. Bistriţa
GD
GROZAV DE BUN S.R.L.
CUI 54575920 · Mun. Bistriţa
CS
CUMETRIX S.R.L.
CUI 54352308 · Mun. Bistriţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAVSIG COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →