identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

M AND G CONSULTING SERVICES AND ENGINEERING SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 38066525J2017001011108Plătitor TVA din 2022TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,60mil lei
▲ 102,1% vs. 2024
Profit net · 2025
520mii lei
▲ 98,7% vs. 2024
Salariați
30
▲ 130,8% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, M AND G CONSULTING SERVICES AND ENGINEERING SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.601.043 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 102,1%. Rezultatul net a fost un profit de 520.269 lei. Datoriile totale au crescut cu 110,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 30.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38066525
Nr. Reg. Comerțului
J2017001011108 · EUID ROONRC.J2017001011108
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-08-04 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.601.043 lei
▲ 102,1%
Profit net
520.269 lei
▲ 98,7%
Datorii
4.328.334 lei
▲ 110,8%
Salariați
30
▲ +17
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 564.844 lei2024: 2.276.118 lei2025: 4.601.043 lei4,60 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 79.238 lei2024: 261.897 lei2025: 520.269 lei520 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 132025: 303020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,3%
Creștere CA an/an
+102,1%
CA / salariat
153.368 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96,4%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+73,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.601.043 lei520.269 lei4.328.334 lei5.313.834 lei539.432 lei30
20242.276.118 lei261.897 lei2.053.643 lei3.282.709 lei279.163 lei13
2023564.844 lei79.238 lei1.948.878 lei3.256.986 lei96.267 lei4
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Buzău

N&
NICOLAS & LUIS PROFESIONAL S.R.L.
CUI 55493232 · Mun. Râmnicu Sărat
MS
METAVOLT S.R.L.
CUI 55493224 · Sat Cândeşti Com. Verneşti
B&
BUILD & CLEAN VISION S.R.L.
CUI 55410580 · Sat Fundeni Com. Zărneşti
GO
GINA ONE CATERIONE S.R.L.
CUI 55410563 · Mun. Râmnicu Sărat
DU
DCP UNIVERSAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55403981 · Sat Valea Râmnicului Com. Valea Râmnicului
AC
ANIŞOARA CONSTRUCŢII ŞI DEMOLĂRI IMPEX S.R.L.
CUI 55373554 · Mun. Râmnicu Sărat

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M AND G CONSULTING SERVICES AND ENGINEERING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →