identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

COMPREST CONSUS SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 381045J1991013914406Plătitor TVA din 1999Verificat ANAF 05.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
144mii lei
▲ 1,0% vs. 2024
Profit net · 2025
79mii lei
▼ 21,0% vs. 2024
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2024
Vechime
33ani
din 1992
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

COMPREST CONSUS SRL (CUI 381045, nr. J1991013914406) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 1992. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820). Este plătitoare de TVA din 1999. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 144 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 05.11.2026.

În anul 2025, COMPREST CONSUS SRL a raportat o cifră de afaceri de 143.868 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,0%. Rezultatul net a fost un profit de 79.438 lei. Datoriile totale au crescut cu 82,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
381045
Nr. Reg. Comerțului
J1991013914406 · EUID ROONRC.J1991013914406
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1992-12-09 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SOS. GIURGIULUI · 9 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
24 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN12345678
  1. MCR COSMETICS S.R.L. · 39 m · CAEN 4775
  2. BLUE MARKETING INTERNATIONAL S.R.L. · 44 m · CAEN 9200 · +8 firme la aceeași adresă
  3. CARO CARDS SRL · 46 m · CAEN 4759 · +2 firme la aceeași adresă
  4. EDUARD AUTOCOM SRL · 51 m · CAEN 5030 · +1 firme la aceeași adresă
  5. KOD SERVICE GSM S.R.L. · 64 m · CAEN 9512
  6. PAS INSTAL SRL · 66 m · CAEN 4322 · +2 firme la aceeași adresă
  7. CONS BIROTIC LIMITED SRL · 72 m · CAEN 4120
  8. SAL UNIVERSAL SRL · 81 m · CAEN 4779 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025144 mii lei▲ 1,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
36 mii72 mii108 mii144 mii2023 · cifră de afaceri: 130.726 lei2023 · profit net: 77.388 lei20232024 · cifră de afaceri: 142.379 lei2024 · profit net: 100.523 lei20242025 · cifră de afaceri: 143.868 lei144 mii2025 · profit net: 79.438 lei2025
Salariați
0▼ 100,0%
20232025
Datorii totale
318 mii lei▲ 82,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 6820 · 14.793 firme · mai sus decât 38% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 35% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
55,2% marjă · mai sus decât 80% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
55,2%
Creștere CA an/an
+1,0%
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-0,1%/an
Lichiditate curentă
1,29
Grad de îndatorare
78%
Scor Z-Altman
1,84 (zonă gri)
Angajați, în timp
1 → 0 (2023–2025, -100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025143.868+1,0%79.438−21,0%55,2%317.985409.11781.0030
2024142.379+8,9%100.523+29,9%70,6%174.428364.033179.4761
2023130.72677.38859,2%221.376310.45878.9531
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-05.

Firme conectate

8

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN ROMATSA RA1589932în funcțiune
ANNA SPETSES SRL22013052în funcțiune
AVRA INTERNATIONAL SRL17783900în funcțiune
FINSER ACTIVE SRL18208854radiată
FINSERV GRUP SRL15282210radiată
PKF FINCONTA CONSULTANTA SRL22383527în funcțiune
PKF FINCONTA ESG S.R.L.47707998în funcțiune
PKF FINCONTA HR SRL25344085în funcțiune
PKF FINCONTA SRL6383983în funcțiune
PKF INTEGRA ADVISORS S.R.L.23401834în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre COMPREST CONSUS SRL

Este COMPREST CONSUS SRL o firmă activă?

Da. COMPREST CONSUS SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 05.11.2026).

Este COMPREST CONSUS SRL plătitoare de TVA?

Da, COMPREST CONSUS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.1999 (verificare ANAF din 05.11.2026). Codul de TVA este RO381045.

Ce cifră de afaceri are COMPREST CONSUS SRL?

În 2025, COMPREST CONSUS SRL a avut o cifră de afaceri de 143.868 lei, în creștere cu 1,0% față de 2024, și un profit net de 79.438 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are COMPREST CONSUS SRL?

În 2025, COMPREST CONSUS SRL a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este COMPREST CONSUS SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care COMPREST CONSUS SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are COMPREST CONSUS SRL datorii la ANAF?

COMPREST CONSUS SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul COMPREST CONSUS SRL?

Sediul social declarat al COMPREST CONSUS SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SOS. GIURGIULUI.

Ce activitate are COMPREST CONSUS SRL?

Activitatea principală declarată a COMPREST CONSUS SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820).

Când a fost înființată COMPREST CONSUS SRL?

COMPREST CONSUS SRL a fost înregistrată pe 09.12.1992, cu numărul de ordine în registrul comerțului J1991013914406.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COMPREST CONSUS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala