identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CENTRUL MEDICAL BESTMED SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 38104939J20/1279/2017Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
8.100lei
▼ 91,0% vs. 2019
Profit net · 2020
−48mii lei
▼ 199,9% vs. 2019
Salariați
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2020, CENTRUL MEDICAL BESTMED SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.100 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 91,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 47.604 lei. Datoriile totale au scăzut cu 99,1% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2020 (-47.604 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38104939
Nr. Reg. Comerțului
J20/1279/2017 · EUID ROONRC.J20/1279/2017
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-08-17 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. IZVORULUI, NR.6 · 5 firme aici
Cod poștal
330153
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2020)
8.100 lei
▼ 91,0%
Profit net
-47.604 lei
▼ 199,9%
Datorii
492 lei
▼ 99,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 74.882 lei2019: 90.119 lei2020: 8.100 lei8.10020182020
Evoluția profitului net
2018: 43.619 lei2019: 47.633 lei2020: -47.604 lei−48 mii20182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
-587,7%
Creștere CA an/an
-91,0%
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-199,6%
Creștere medie anuală (2017–2020)
-19,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20208.100 lei-47.604 lei492 lei24.340 lei23.848 lei
201990.119 lei47.633 lei57.840 lei129.292 lei71.452 lei
201874.882 lei43.619 lei113.244 lei157.063 lei43.819 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2017–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CH
CENTURION HOBBY SRL
CUI 24562308 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
BM
BALAUCA M.J. AUTOCOM S.R.L.
CUI 8614880 · Întreținerea și repararea autovehiculelor
BC
BRIO COM SRL
CUI 3190708 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
EC
EXPERT COMPRESS SRL
CUI 2114435 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CENTURION HOBBY SRL24562308radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Hunedoara

TM
TIRI MED S.R.L.
CUI 52491580 · Mun. Deva
SM
SIAGYN MEDICAL S.R.L.
CUI 51263141 · Mun. Deva
DR
DIANA RADU CARDIOCARE S.R.L.
CUI 51062261 · Mun. Deva
GM
GENERAL MEDICAL PRAXIS S.R.L.
CUI 50995254 · Mun. Deva
OS
ORTOBRANDO S.R.L.
CUI 50591264 · Mun. Deva
CI
CLINICA IFMED S.R.L.
CUI 50452886 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CENTRUL MEDICAL BESTMED SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →