identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

AZAIS ENERGY HOLDING S.R.L.

CAEN 3511 — Producția de energie electrică
CUI 38182643J40/15377/2017Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13mii lei
▼ 93,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−56mii lei
▲ 15,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, AZAIS ENERGY HOLDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.605 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 93,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 56.488 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (322.339 lei) depășesc activele totale (231.162 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-76.001 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-56.488 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38182643
Nr. Reg. Comerțului
J40/15377/2017 · EUID ROONRC.J40/15377/2017
Cod CAEN
3511 — Producția de energie electrică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-06 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
12.605 lei
▼ 93,1%
Profit net
-56.488 lei
▲ 15,0%
Datorii
322.339 lei
▲ 11,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 87.023 lei2024: 182.496 lei2025: 12.605 lei13 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 14.275 lei2024: -66.439 lei2025: -56.488 lei−56 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-448,1%
Creștere CA an/an
-93,1%
CA / salariat
12.605 lei
Datorii / active
139%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-11,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.605 lei-56.488 lei322.339 lei231.162 lei-76.001 lei1
2024182.496 lei-66.439 lei289.549 lei254.525 lei-19.513 lei1
202387.023 lei14.275 lei41.802 lei73.622 lei46.820 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALSETROM CIRESU S.R.L.46544124în dizolvare
ALSETROM DANESTI S.R.L.46544019în dizolvare
ALSETROM FARDEA S.R.L.46550932în dizolvare
ALSETROM MAXINENI S.R.L.46544248în dizolvare
ALSETROM OANCEA S.R.L.46544035în dizolvare
ARLUNNA TOUR S.R.L.49826910în dizolvare
RAEL SOLAR S.R.L.45850214în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Producția de energie electrică · Municipiul București

SE
S3 ENERGY S.R.L.
CUI 55204261 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NS
NEXSOL S.R.L.
CUI 54825937 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BP
BESS PLUS S.R.L.
CUI 54783327 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GS
GALAXY SOLAR S.R.L.
CUI 53430564 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HE
HAMMER ENERGY S.R.L.
CUI 53101731 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BT
BESST TRADING S.R.L.
CUI 52845148 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AZAIS ENERGY HOLDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →