identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

REGAL ESTUAR SRL

CAEN 5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
CUI 38206831J39/901/2017Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
105mii lei
▼ 6,0% vs. 2024
Profit net · 2025
15mii lei
▼ 32,2% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
5
SEAP · activ 2020
În anul 2025, REGAL ESTUAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 104.676 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,0%. Rezultatul net a fost un profit de 15.393 lei. Datoriile totale au scăzut cu 27,9% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (138.605 lei) depășesc activele totale (66.740 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-71.865 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38206831
Nr. Reg. Comerțului
J39/901/2017 · EUID ROONRC.J39/901/2017
Cod CAEN
5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-12 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
104.676 lei
▼ 6,0%
Profit net
15.393 lei
▼ 32,2%
Datorii
138.605 lei
▼ 27,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 139.558 lei2024: 111.302 lei2025: 104.676 lei105 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.548 lei2024: 22.694 lei2025: 15.393 lei15 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,7%
Creștere CA an/an
-6,0%
Datorii / active
208%
Creștere medie anuală (2018–2025)
-6,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025104.676 lei15.393 lei138.605 lei66.740 lei-71.865 lei
2024111.302 lei22.694 lei192.281 lei105.022 lei-87.259 lei
2023139.558 lei3.548 lei160.632 lei50.679 lei-109.953 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
420.277 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
57.600 lei
Ultimul an
2018
Valoarea totală a contractelor publice câștigate (istoric, 420.277 lei) este de 4,0× mai mare decât cifra de afaceri declarată pe anul 2025 (104.676 lei). Notă: contractele sunt cumulate pe mai mulți ani.

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · Vrancea

AM
AL.MA CATERING SI EVENIMENTE S.R.L.
CUI 54982567 · Sat Bordeşti Com. Bordeşti
EC
ENACHE CATERING&CUISINE S.R.L.
CUI 53535366 · Sat Străoane Com. Străoane
AF
AMNA FOOD S.R.L.
CUI 52174522 · Mun. Focşani
GC
GG CATERING S.R.L.
CUI 52174514 · Orş. Odobeşti
CP
CATERING PLUS DULCE S.R.L.
CUI 51620988 · Sat Ploscuţeni Com. Ploscuţeni
HL
HANUL LUI ALEX S.R.L.
CUI 51214335 · Sat Diocheţi-Rediu Com. Moviliţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REGAL ESTUAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →