identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

KOMOREBI SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 38214230J2017002927228Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 18.10.2026RO e-Facturakomorebi.roÎn insolvențăActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,35mil lei
▼ 15,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−302mii lei
▼ 113,1% vs. 2024
Salariați
7
— constant
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Firmă în procedură de insolvență. procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · stadiu: Fond · dosar 6364/99/2025 · 09.12.2025
Sursa: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro). Verifică stadiul curent la instanță înainte de orice decizie comercială.
Pe scurt
În anul 2025, KOMOREBI SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.353.785 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 15,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 302.001 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Restanțe la ANAF — Pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la 30.06.2026: 278.115 lei (Insolventa).
  • Datorii peste active — Datoriile (768.110 lei) depășesc activele totale (300.334 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-395.165 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-302.001 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38214230
Nr. Reg. Comerțului
J2017002927228 · EUID ROONRC.J2017002927228
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-13 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ARH. ION BERINDEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

declarat

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei (unic în registru).

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. BEAUTY HABITS S.R.L. · 34 m · CAEN 4791
  2. ELIMAR CONSTRUCT SRL · 61 m · CAEN 4322
  3. MOGO CEL SRL · 62 m · CAEN 5320
  4. IUSTIAN SRL · 83 m · CAEN 6310
  5. LINK SYSTEM S.R.L. · 93 m · CAEN 6110 · +6 firme la aceeași adresă
  6. SOLUTIONS & CONSULTING S.R.L. · 121 m · CAEN 7830 · +6 firme la aceeași adresă
  7. ANTONUS S.R.L. · 131 m · CAEN 4711 · +7 firme la aceeași adresă
  8. QUADRALL SRL · 131 m · CAEN 4743 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,35 mil lei▼ 15,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
427 mii854 mii1,28 mil1,71 mil2023 · cifră de afaceri: 1.708.277 lei2023 · profit net: 46.188 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.607.834 lei2024 · profit net: -141.726 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.353.785 lei1,35 mil2025 · profit net: -302.001 lei2025
Salariați
7
20232025
Datorii totale
768 mii lei▼ 1,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 5611 · 10.134 firme · mai sus decât 67% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Iași · mai sus decât 83% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-22,3% marjă · mai sus decât 19% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-22,3%
Creștere CA an/an
-15,8%
CA / salariat
193.398 lei
Datorii / active
256%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+31,2%/an
Grad de îndatorare
256%
Angajați, în timp
13 → 7 (2021–2025, -46%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.353.785−15,8%-302.001-22,3%768.110300.334-395.1657
20241.607.834−5,9%-141.726−407%-8,8%779.133565.224-93.1647
20231.708.27746.1882,7%614.471662.45048.5628
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-18.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Structură de cazare clasificată
Mun. Iaşi
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026
Unitate de alimentație publică clasificată
RESTAURANT CLASIC, SHAMROCK INN, 3 - STELE, Mun. Iaşi
16267valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

14
Dosare în care firma apare ca parte
14
Ca debitor
5
Ca reclamant
2
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-046364/99/2025/a2Curtea De Apel Iasiopoziţia la deschiderea proceduriiApelDebitor
2026-04-242446/99/2026Tribunalul Iasiactiune in raspundere delictualaFondReclamant
2026-02-114658/245/2026Judecătoria Iasiordonanţă preşedinţială evacuareFondPârât
2026-02-0934581/245/2025/a2Judecătoria Iasicerere de ajutor public judiciarFondPetent
2026-02-0934581/245/2025/a1.1Judecătoria Iasicerere reexaminare ajutor public judiciarFondPetent
2026-02-0934581/245/2025/a3Judecătoria Iasireexaminare taxe de timbruFondPetent
2026-02-026364/99/2025/a2Tribunalul Iasiopoziţia la deschiderea proceduriiFondDebitor
2026-01-146364/99/2025/a1Tribunalul Iasiopoziţia la deschiderea proceduriiFondDebitor
2025-12-096364/99/2025Tribunalul Iasiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondDebitor
2025-10-2834581/245/2025/a1Judecătoria Iasicerere de ajutor public judiciarFondPetent

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
3C TELECOM SRL23523122în procedură
FAMIGLIA FOOD & PIZZA S.R.L.44721920în funcțiune
SERATERRA MANAGEMENT S.R.L.52185211în funcțiune
TRADESOR SRL28606709în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 10 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 8 active, cifră de afaceri cumulată 16,50 mil lei, 46 salariați, 4 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KOMOREBI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →