identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

INARIS CONSULTING SRL

CAEN 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CUI 38215651J2017004680237Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
8,50mil lei
▲ 4,3% vs. 2024
Profit net · 2025
290mii lei
▼ 36,7% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, INARIS CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.495.526 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,3%. Rezultatul net a fost un profit de 290.306 lei. Datoriile totale au scăzut cu 70,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38215651
Nr. Reg. Comerțului
J2017004680237 · EUID ROONRC.J2017004680237
Cod CAEN
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-13 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. NICOLAE IORGA, NR.63B · 2 firme aici
Cod poștal
77190
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
8.495.526 lei
▲ 4,3%
Profit net
290.306 lei
▼ 36,7%
Datorii
51.229 lei
▼ 70,3%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.486.894 lei2024: 8.149.031 lei2025: 8.495.526 lei8,50 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 461.757 lei2024: 458.393 lei2025: 290.306 lei290 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,4%
Creștere CA an/an
+4,3%
CA / salariat
4.247.763 lei
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+51,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.902.906 $65.025 $11.475 $76.456 $65.202 $2
20241.772.492 $99.705 $37.497 $138.464 $101.024 $1
20231.417.652 $100.913 $17.277 $119.896 $102.619 $1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

VC
VOLFIZO CONSULTING S.R.L.
CUI 50881314 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CENTRUL DE TERAPIE COLORSTEPS S.R.L.50226757în funcțiune
ZOEMA SUPPORT S.R.L.43034260în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · Ilfov

VV
VANTAGE VECTOR MOTORS S.R.L.
CUI 54690759 · Orş. Voluntari
SS
STRATOSPHERE SERVICES S.R.L.
CUI 50655473 · Orş. Voluntari
AC
AC CAMPER S.R.L.
CUI 50264637 · Orş. Voluntari
IS
ILLUMINATEFM S.R.L.
CUI 50146623 · Orş. Voluntari
DB
DAC BUSINESS PARTNER S.R.L.
CUI 48978162 · Orş. Voluntari
DP
DAVIDE PROGRAM S.R.L.
CUI 45522373 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INARIS CONSULTING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →