identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

SERENARIS INVESTMENT SRL

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 38226685J01/1240/2017Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
39mii lei
▼ 71,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−67mii lei
▼ 7.520,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, SERENARIS INVESTMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 39.090 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 71,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 67.077 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-67.077 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38226685
Nr. Reg. Comerțului
J01/1240/2017 · EUID ROONRC.J01/1240/2017
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-15 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Sat Unirea Com. Unirea
Adresă
JUD. ALBA, SAT UNIREA COM. UNIREA, STR. TRAIAN, NR.602 · 5 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
39.090 lei
▼ 71,4%
Profit net
-67.077 lei
▼ 7.520,0%
Datorii
676.710 lei
▲ 14,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 179.417 lei2024: 136.743 lei2025: 39.090 lei39 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 99.373 lei2024: 904 lei2025: -67.077 lei−67 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-171,6%
Creștere CA an/an
-71,4%
CA / salariat
19.545 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10,4%
Creștere medie anuală (2017–2025)
-39,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202539.090 lei-67.077 lei676.710 lei1.320.353 lei643.643 lei2
2024136.743 lei904 lei590.468 lei1.340.278 lei710.720 lei2
2023179.417 lei99.373 lei704.903 lei1.414.719 lei709.816 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PP
PROPERTY PARTNERS S.R.L.
CUI 45749059 · Dezvoltare (promovare) imobiliară
GM
GAM MEGA BUSINESS S.R.L.
CUI 40331240 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GB
GIA BUSINESS SRL
CUI 33468300 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
AC
ANY COM SRL
CUI 2441089 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Alba

GB
GIA BUSINESS SRL
CUI 33468300 · Sat Unirea Com. Unirea
GI
GIA INVEST S.R.L.
CUI 15496175 · Sat Unirea Com. Unirea
TH
TISSUE HOLDING ENTERPRISE S.R.L.
CUI 51063623 · Loc. Petreşti Mun. Sebeş
EA
ELLAVISION ANALYTICS S.R.L.
CUI 50971522 · Mun. Sebeş
AC
AFARYA CONSULTING S.R.L.
CUI 50971514 · Orş. Ocna Mureş
ES
EUROCOLLAB S.R.L.
CUI 50621284 · Sat Balomiru de Câmp Com. Şibot

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SERENARIS INVESTMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →