identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

WINTACT PK SRL

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 38239189J26/1733/2017Neplătitor TVAVerificat ANAF 16.10.2026ActivăMembru CECCAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
356mii lei
▲ 35,2% vs. 2024
Profit net · 2025
86mii lei
▲ 70,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, WINTACT PK SRL a raportat o cifră de afaceri de 356.100 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 35,2%. Rezultatul net a fost un profit de 85.986 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38239189
Nr. Reg. Comerțului
J26/1733/2017 · EUID ROONRC.J26/1733/2017
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-19 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MIHAI EMINESCU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
540331
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. ATLAS IMOBILIARE SRL · 23 m · CAEN 6811 · +6 firme la aceeași adresă
  2. SOPHINVEST S.R.L. · 33 m · CAEN 6831
  3. RX TRACK & TRACE S.R.L. · 43 m · CAEN 5829
  4. ONLY QUALITY BUSINESS S.R.L. · 45 m · CAEN 4643
  5. EUROACORD SRL · 53 m · CAEN 6920 · +1 firme la aceeași adresă
  6. RENELDA SERVICE SRL · 57 m · CAEN 4931
  7. CRISAXTAX SRL · 67 m · CAEN 4933 · +1 firme la aceeași adresă
  8. MAX SERIUOS ELECTRIC S.R.L. · 76 m · CAEN 4321

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025356 mii lei▲ 35,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
89 mii178 mii267 mii356 mii2023 · cifră de afaceri: 298.700 lei2023 · profit net: 250.501 lei20232024 · cifră de afaceri: 263.400 lei2024 · profit net: 50.376 lei20242025 · cifră de afaceri: 356.100 lei356 mii2025 · profit net: 85.986 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
43 mii lei▼ 7,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6920 · 12.387 firme · mai sus decât 75% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Mureș · mai sus decât 61% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
24,2% marjă · mai sus decât 33% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
24,1%
Creștere CA an/an
+35,2%
CA / salariat
178.050 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,6%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+27,4%/an
Grad de îndatorare
33%
Angajați, în timp
1 → 2 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025356.100+35,2%85.986+70,7%24,1%42.559129.74587.1862
2024263.400−11,8%50.376−79,9%19,1%45.77097.34651.5762
2023298.700250.50183,9%49.433301.134251.7011
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de expertiză contabilă (CECCAR)
filiala Mures; autorizată 2017; viză 2026-02-27
13293valabil—Corpul Experților Contabili și Contabililor Autorizați (CECCAR)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BUSINESS INVEST CONSULTING SRL18239303radiată
FRUVINIS S.A. ISACCEA2368336în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 4 județe: 3 active, cifră de afaceri cumulată 3,10 mil lei, 23 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
WINTACT PK SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →