identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

INTERNATIONAL FOOD CONTAINER ORGANIZATION SRL

CAEN 7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CUI 38341935J40/17306/2017Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
32,75mil lei
▲ 6,8% vs. 2023
Profit net · 2024
8,76mil lei
▲ 72,0% vs. 2023
Salariați
6
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2024, INTERNATIONAL FOOD CONTAINER ORGANIZATION SRL a raportat o cifră de afaceri de 32.751.932 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,8%. Rezultatul net a fost un profit de 8.763.144 lei. Datoriile totale au crescut cu 93,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38341935
Nr. Reg. Comerțului
J40/17306/2017 · EUID ROONRC.J40/17306/2017
Cod CAEN
7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-10-12 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. JIULUI, NR.2A, CAMERA 4, ET.3
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
32.751.932 lei
▲ 6,8%
Profit net
8.763.144 lei
▲ 72,0%
Datorii
43.534.216 lei
▲ 93,9%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 20.416.853 lei2023: 30.678.062 lei2024: 32.751.932 lei32,75 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 608.308 lei2023: 5.095.380 lei2024: 8.763.144 lei8,76 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 52023: 62024: 6620222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
26,8%
Creștere CA an/an
+6,8%
CA / salariat
5.458.655 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75,7%
Creștere medie anuală (2018–2024)
+136,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20247.123.857 $1.906.067 $9.469.106 $12.189.630 $2.519.022 $6
20236.704.415 $1.113.550 $4.905.599 $5.517.694 $634.950 $6
20224.351.140 $129.640 $36.870.572 $37.043.660 $690.912 $5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · Municipiul București

GC
GREENLEAP CLEAN ENERGY S.R.L.
CUI 54254229 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GP
GOOD PLAN ONE S.R.L.
CUI 50942756 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NE
NOA ENGINEERING S.R.L.
CUI 49273470 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HO
HOME OFFICE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 48442570 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TC
THE CLINIQUE BANEASA S.R.L.
CUI 48391108 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RW
RUN WITH FUN S.R.L.
CUI 45710466 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INTERNATIONAL FOOD CONTAINER ORGANIZATION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →