identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

TECHNOSALD NEAMT SRL

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 38358414J27/1096/2017Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
206mii lei
▼ 69,9% vs. 2023
Profit net · 2024
190mii lei
▲ 278,0% vs. 2023
Salariați
1
▼ 80,0% vs. 2023
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2024, TECHNOSALD NEAMT SRL a raportat o cifră de afaceri de 206.440 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 69,9%. Rezultatul net a fost un profit de 190.395 lei. Datoriile totale au scăzut cu 100,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38358414
Nr. Reg. Comerțului
J27/1096/2017 · EUID ROONRC.J27/1096/2017
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-10-16 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Sat Târzia Com. Brusturi
Adresă
JUD. NEAMŢ, SAT TÂRZIA COM. BRUSTURI, STR. MARE, NR.60
Cod poștal
617114

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2024)
206.440 lei
▼ 69,9%
Profit net
190.395 lei
▲ 278,0%
Datorii
0 lei
▼ 100,0%
Salariați
1
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 778.961 lei2023: 686.275 lei2024: 206.440 lei206 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 264.075 lei2023: -106.940 lei2024: 190.395 lei190 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 52023: 52024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
92,2%
Creștere CA an/an
-69,9%
CA / salariat
206.440 lei
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,2%
Creștere medie anuală (2020–2024)
-18,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024206.440 lei190.395 lei0 lei540.289 lei540.289 lei1
2023686.275 lei-106.940 lei20.411 lei433.169 lei349.894 lei5
2022778.961 lei264.075 lei15.050 lei564.395 lei456.834 lei5
🔒 Încă 5 ani de istoric (2017–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Neamț

GT
GLOBAL TEST PRIMA S.R.L.
CUI 54678895 · Mun. Piatra Neamţ
PG
PAUL GRUP MET S.R.L.
CUI 54607266 · Sat Săvineşti Com. Săvineşti
GU
GARDEN URBAN INDUSTIAL S.R.L.
CUI 54322390 · Sat Săvineşti Com. Săvineşti
EM
ELVIRA MOBILIER S.R.L.
CUI 54215629 · Sat Săvineşti Com. Săvineşti
PM
PROCUT METAL S.R.L.
CUI 54215610 · Sat Pildeşti Com. Cordun
DP
DS PRO STEEL S.R.L.
CUI 54181925 · Orş. Roznov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-23Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TECHNOSALD NEAMT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →