identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MT FAST MOVE SRL

CAEN 4942 — Servicii de mutare
CUI 38373023J40/17667/2017Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172019 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2019
58mii lei
▼ 80,5% vs. 2018
Profit net · 2019
33mii lei
▼ 78,7% vs. 2018
Salariați
Contracte publice
11
SEAP · activ 2019
În anul 2019, MT FAST MOVE SRL a raportat o cifră de afaceri de 58.283 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 80,5%. Rezultatul net a fost un profit de 32.581 lei. Datoriile totale au crescut cu 82,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38373023
Nr. Reg. Comerțului
J40/17667/2017 · EUID ROONRC.J40/17667/2017
Cod CAEN
4942 — Servicii de mutare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-10-19 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE IONESCU, NR.63, CAM.2, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2019)
58.283 lei
▼ 80,5%
Profit net
32.581 lei
▼ 78,7%
Datorii
7.200 lei
▲ 82,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2017: 178.404 lei2018: 298.610 lei2019: 58.283 lei58 mii20172019
Evoluția profitului net
2017: 146.340 lei2018: 152.731 lei2019: 32.581 lei33 mii20172019

Indicatori derivați (2019)

Marjă netă
55,9%
Creștere CA an/an
-80,5%
Datorii / active
18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
201958.283 lei32.581 lei7.200 lei40.021 lei32.821 lei
2018298.610 lei152.731 lei3.946 lei156.917 lei152.971 lei4
2017178.404 lei146.340 lei44.829 lei191.369 lei146.540 lei2

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2019). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

11

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
11
Valoare totală
24.700 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SB
SOUNDROOM BUCHAREST S.R.L.
CUI 38079487 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BEST MOVERS MT COMPANY S.R.L.51287264în funcțiune
M&T TRANS MOVE COMPANY S.R.L.34251252radiată
MTV EXPERT CONCEPT S.R.L.38546515radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Servicii de mutare · Municipiul București

TM
TRANSPORT MOBILA RO S.R.L.
CUI 54942074 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MS
MOVILITY S.R.L.
CUI 53935710 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MR
MGM RELOCATION S.R.L.
CUI 53856960 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MC
MOVERS CITY BUCHAREST S.R.L.
CUI 52862777 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FM
FAST MOVING RELOCATION S.R.L.
CUI 51551993 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MP
MOVEOUT PROFESSIONAL MOVERS S.R.L.
CUI 51091348 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MT FAST MOVE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →