identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

STÂNIŞOARA NIŢULEASA S.R.L.

CAEN 1611 — Tăierea și rindeluirea lemnului
CUI 38376453J2017001768332Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
237mii lei
▼ 70,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−243mii lei
▼ 193,3% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, STÂNIŞOARA NIŢULEASA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 237.185 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 70,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 243.257 lei. Datoriile totale au crescut cu 18,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-243.257 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38376453
Nr. Reg. Comerțului
J2017001768332 · EUID ROONRC.J2017001768332
Cod CAEN
1611 — Tăierea și rindeluirea lemnului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-10-19 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
237.185 lei
▼ 70,7%
Profit net
-243.257 lei
▼ 193,3%
Datorii
475.802 lei
▲ 18,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.256.066 lei2024: 810.339 lei2025: 237.185 lei237 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.943 lei2024: 260.793 lei2025: -243.257 lei−243 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-102,6%
Creștere CA an/an
-70,7%
CA / salariat
118.593 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-63,9%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+42,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025237.185 lei-243.257 lei475.802 lei856.497 lei380.695 lei2
2024810.339 lei260.793 lei401.630 lei1.025.583 lei623.953 lei2
20231.256.066 lei7.943 lei359.475 lei722.634 lei363.159 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
4.000 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tăierea și rindeluirea lemnului · Suceava

CD
CRISTI DIN S.R.L.
CUI 49255112 · Sat Poiana Mărului Com. Mălini
SI
SAH INDUSTRY S.R.L.
CUI 55512172 · Orş. Gura Humorului
EV
EMIVAM V&V PRODCOM S.R.L.
CUI 55442255 · Sat Strâmtura Com. Vama
NE
NORD EST TIMBER GROUP S.R.L.
CUI 55173327 · Mun. Suceava
FW
FAN WOOD TIMBER S.R.L.
CUI 54869020 · Sat Pâraie Com. Mălini
FABIAN ŞI LUCA S.R.L.
CUI 54793304 · Sat Plutoniţa Orş. Frasin

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STÂNIŞOARA NIŢULEASA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →