identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

CARMIS CYC SRL

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 38385095J2017017832409Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
148mii lei
▼ 37,3% vs. 2024
Profit net · 2025
70mii lei
▼ 55,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, CARMIS CYC SRL a raportat o cifră de afaceri de 148.150 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,3%. Rezultatul net a fost un profit de 69.990 lei. Datoriile totale au crescut cu 5.245,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38385095
Nr. Reg. Comerțului
J2017017832409 · EUID ROONRC.J2017017832409
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-10-23 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR BRÂNDUŞELOR, NR.66, CAMERA 12, ET.3
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
148.150 lei
▼ 37,3%
Profit net
69.990 lei
▼ 55,9%
Datorii
160.731 lei
▲ 5.245,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 296.956 lei2024: 236.363 lei2025: 148.150 lei148 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 240.427 lei2024: 158.807 lei2025: 69.990 lei70 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
47,2%
Creștere CA an/an
-37,3%
CA / salariat
148.150 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,5%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+49,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202533.184 $15.677 $36.002 $51.914 $15.912 $1
202451.411 $34.542 $654 $35.248 $34.594 $1
202364.897 $52.543 $46.340 $46.393 $52 $1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CAIUTUR S.R.L.40598028în funcțiune
CARMIS YOUNG COMPANY SRL3732930radiată
CC CEMI SRL19138722radiată
CONPRESTAR COM SRL17001442în dizolvare
HIDRO CONS - EXPERT SRL30310780în funcțiune
TAURUS CONSTUR SRL18866051în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Municipiul București

HC
HVAC CLIMA SISTEM S.R.L.
CUI 55428803 · Sector 3 Mun. Bucureşti
HC
HVAC COOLING SOLUTION S.R.L.
CUI 55416353 · Sector 3 Mun. Bucureşti
FI
FABIV INSTAL TECH S.R.L.
CUI 55264522 · Sector 3 Mun. Bucureşti
EH
ETHER HVAC DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 55264514 · Sector 3 Mun. Bucureşti
ME
MAIN ENERGY EUROPE S.R.L.
CUI 55090485 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BS
BUFF SYSTEMS S.R.L.
CUI 55048723 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CARMIS CYC SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →