identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MOLDINSTAL SRS S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 38428498J2017001773046Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
12,49mil lei
▲ 116,9% vs. 2024
Profit net · 2025
253mii lei
▼ 40,8% vs. 2024
Salariați
58
▲ 5,5% vs. 2024
Contracte publice
43
SEAP · activ 2026
În anul 2025, MOLDINSTAL SRS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.491.509 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 116,9%. Rezultatul net a fost un profit de 252.787 lei. Datoriile totale au crescut cu 70,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 58.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38428498
Nr. Reg. Comerțului
J2017001773046 · EUID ROONRC.J2017001773046
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-01 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
12.491.509 lei
▲ 116,9%
Profit net
252.787 lei
▼ 40,8%
Datorii
3.115.207 lei
▲ 70,6%
Salariați
58
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 11.591.909 lei2024: 5.759.658 lei2025: 12.491.509 lei12,49 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.442.178 lei2024: 426.789 lei2025: 252.787 lei253 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 522024: 552025: 585820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,0%
Creștere CA an/an
+116,9%
CA / salariat
215.371 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,6%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+113,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.491.509 lei252.787 lei3.115.207 lei8.574.273 lei5.459.066 lei58
20245.759.658 lei426.789 lei1.826.244 lei7.032.523 lei5.206.279 lei55
202311.591.909 lei4.442.178 lei1.788.592 lei8.179.932 lei6.391.340 lei52
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

43

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
8.693 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
40
Valoare totală
2.604.359 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Bacău

DS
DIP SUNPOWER S.R.L.
CUI 47592839 · Sat Letea Veche Com. Letea Veche
NA
NEW ASSISTANCE SRL
CUI 37028175 · Sat Letea Veche Com. Letea Veche
AT
ANGE TERMO-ELECTRIC SRL
CUI 13761305 · Sat Letea Veche Com. Letea Veche
CI
CARPATHIA INSTALL S.R.L.
CUI 55526291 · Orş. Comăneşti
AI
AIRSAN INSTAL S.R.L.
CUI 55394824 · Sat Buciumi Com. Buciumi
TI
TERMO-INSTAL CLAUDIU S.R.L.
CUI 55130660 · Sat Ciobănuş Com. Asău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MOLDINSTAL SRS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →