identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

DIASEB VISION S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 38467101J33/1866/2017Plătitor TVA din 2020TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
90mii lei
▼ 34,1% vs. 2024
Profit net · 2025
16mii lei
▼ 80,4% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
11
SEAP · activ 2021
În anul 2025, DIASEB VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 90.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 34,1%. Rezultatul net a fost un profit de 15.558 lei. Datoriile totale au scăzut cu 42,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38467101
Nr. Reg. Comerțului
J33/1866/2017 · EUID ROONRC.J33/1866/2017
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-09 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Câmpulung Moldovenesc
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. ION CREANGĂ, NR.3, SC.A, AP.10 · 3 firme aici
Cod poștal
725100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
90.000 lei
▼ 34,1%
Profit net
15.558 lei
▼ 80,4%
Datorii
23.981 lei
▼ 42,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 131.154 lei2024: 136.477 lei2025: 90.000 lei90 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 77.693 lei2024: 79.432 lei2025: 15.558 lei16 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,3%
Creștere CA an/an
-34,1%
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,8%
Creștere medie anuală (2018–2025)
-7,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202590.000 lei15.558 lei23.981 lei180.672 lei158.843 lei
2024136.477 lei79.432 lei41.520 lei181.586 lei143.286 lei
2023131.154 lei77.693 lei36.253 lei119.771 lei86.738 lei
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

11

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
11
Valoare totală
280.003 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DS
DIACOZ SOLUTIONS S.R.L.
CUI 42439460 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
PR
PETS RESCUE S.R.L.
CUI 24905201 · Alte activități de servicii n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Suceava

4S
4PROCONSULT S.R.L.
CUI 51614161 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
BE
B2M ELECTRIC S.R.L.
CUI 48811007 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
BI
BEST ITP ANDREI S.R.L.
CUI 47231354 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
AE
AMPER EXPERT S.R.L.
CUI 44809144 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
EP
ELTESA PROIECT S.R.L.
CUI 44723883 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
T3
TOP 3D SURVEYING S.R.L.
CUI 44133866 · Mun. Câmpulung Moldovenesc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DIASEB VISION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →