identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MG CONSTRUZIONI INDUSTRIALE S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 38473790J2017001197305Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,18mil lei
▼ 33,8% vs. 2024
Profit net · 2025
494mii lei
▲ 35,1% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, MG CONSTRUZIONI INDUSTRIALE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.178.215 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 33,8%. Rezultatul net a fost un profit de 493.552 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38473790
Nr. Reg. Comerțului
J2017001197305 · EUID ROONRC.J2017001197305
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-10 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Moişeni Com. Certeze
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT MOIŞENI COM. CERTEZE, MOIŞENI, NR.91
Cod poștal
447102
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.178.215 lei
▼ 33,8%
Profit net
493.552 lei
▲ 35,1%
Datorii
1.155.149 lei
▼ 28,7%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.914.594 lei2024: 7.818.001 lei2025: 5.178.215 lei5,18 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 606.881 lei2024: 365.312 lei2025: 493.552 lei494 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,5%
Creștere CA an/an
-33,8%
CA / salariat
1.726.072 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67,4%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+15,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.026.792 €97.867 €229.055 €374.310 €145.255 €3
20241.571.584 €73.435 €325.624 €756.600 €273.184 €3
2023387.068 €122.691 €74.821 €442.057 €377.784 €5
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CASA DE LA CARNE S.R.L.43045006în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Satu Mare

GS
GMV SARPANTE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40304033 · Sat Moişeni Com. Certeze
MC
MDV CONSTRUCT COMPANY SRL
CUI 21098808 · Sat Moişeni Com. Certeze
GD
GEO DENIS CONSTRUCT SRL
CUI 16099610 · Sat Moişeni Com. Certeze
RC
RAR CONSTRUCT PREST SRL
CUI 14816964 · Sat Moişeni Com. Certeze
FP
FLORINEL PAN SRL
CUI 13309807 · Sat Moişeni Com. Certeze
MO
MOITEX SRL
CUI 3357181 · Sat Moişeni Com. Certeze

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MG CONSTRUZIONI INDUSTRIALE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →