identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

ECOCONS POINT SRL

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 38502390J2017002935058Plătitor TVA din 2022TVA la încasareVerificat ANAF 14.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
221mii lei
▲ 59,2% vs. 2024
Profit net · 2025
43mii lei
▼ 21,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
120
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ECOCONS POINT SRL a raportat o cifră de afaceri de 220.704 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 59,2%. Rezultatul net a fost un profit de 42.942 lei. Datoriile totale au crescut cu 152,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38502390
Nr. Reg. Comerțului
J2017002935058 · EUID ROONRC.J2017002935058
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-17 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Oradea
Adresă
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. EPISCOP IOAN ALEXI · 5 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
410130
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 8 firme.

100 mN12345678
  1. CAPITAL GENERALASIG CGA S.R.L. · 28 m · CAEN 6619 · +5 firme la aceeași adresă
  2. CURIER TRANSCOM S.R.L. · 47 m · CAEN 4779
  3. DARPLAST S.R.L. · 49 m · CAEN 4334 · +2 firme la aceeași adresă
  4. ASOPREST FOR S.R.L. · 68 m · CAEN 4312 · +2 firme la aceeași adresă
  5. DOMIVATO S.R.L. · 87 m · CAEN 4120
  6. HILDCONS CRIŞANA S.R.L. · 88 m · CAEN 4120 · +5 firme la aceeași adresă
  7. LA VIE MY STYLE S.R.L. · 108 m · CAEN 4771 · +4 firme la aceeași adresă
  8. ZETSTUDIO S.R.L. · 120 m · CAEN 9621

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025221 mii lei▲ 59,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
68 mii135 mii203 mii271 mii2023 · cifră de afaceri: 270.535 lei2023 · profit net: 130.793 lei20232024 · cifră de afaceri: 138.626 lei2024 · profit net: 54.755 lei20242025 · cifră de afaceri: 220.704 lei221 mii2025 · profit net: 42.942 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
152 mii lei▲ 152,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 2511 · 3.486 firme · mai sus decât 39% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Bihor · mai sus decât 47% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
19,5% marjă · mai sus decât 73% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
19,5%
Creștere CA an/an
+59,2%
CA / salariat
220.704 lei
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+86,6%/an
Grad de îndatorare
30%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025220.704+59,2%42.942−21,6%19,5%151.973511.331359.3581
2024138.626−48,8%54.755−58,1%39,5%60.242609.990549.7481
2023270.535130.79348,3%65.265621.672556.4071
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Contracte publice (SEAP)

120

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
13.155 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
116
Valoare totală
622.222 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
FESTIVAL WAVES S.R.L.52043985în funcțiune
GLOBAL EXPERIENCE S.R.L.52734999în funcțiune
ZOOM CONSULT TEAM SRL37186132în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 5 active, cifră de afaceri cumulată 4,79 mil lei, 13 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ECOCONS POINT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →