identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

S-COLECT REC S.R.L.

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 38513453J2017004459354Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
537mii lei
▲ 16.436,9% vs. 2023
Profit net · 2024
−869mii lei
▼ 1.987,0% vs. 2023
Salariați
7
▲ 600,0% vs. 2023
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2024, S-COLECT REC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 537.450 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16.436,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 869.441 lei. Datoriile totale au crescut cu 385,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.517.874 lei) depășesc activele totale (553.150 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-964.724 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-869.441 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38513453
Nr. Reg. Comerțului
J2017004459354 · EUID ROONRC.J2017004459354
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-21 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Orş. Jimbolia
Adresă
JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. REPUBLICII, NR.20, ET.PARTER, AP.2/2
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
537.450 lei
▲ 16.436,9%
Profit net
-869.441 lei
▼ 1.987,0%
Datorii
1.517.874 lei
▲ 385,6%
Salariați
7
▲ +6
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 7.344 lei2023: 3.250 lei2024: 537.450 lei537 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -12.460 lei2023: -41.660 lei2024: -869.441 lei−869 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 7720222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-161,8%
Creștere CA an/an
+16.436,9%
CA / salariat
76.779 lei
Datorii / active
274%
Creștere medie anuală (2021–2024)
+182,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024537.450 lei-869.441 lei1.517.874 lei553.150 lei-964.724 lei7
20233.250 lei-41.660 lei312.546 lei217.263 lei-95.283 lei1
20227.344 lei-12.460 lei74.134 lei20.511 lei-53.623 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Timiș

VS
VADOS S.R.L.
CUI 54682926 · Orş. Jimbolia
PS
PEMA SHOP S.R.L.
CUI 55437313 · Mun. Timişoara
RF
RELUXE FASHION S.R.L.
CUI 55205674 · Mun. Timişoara
VC
V&C CONCEPT S.R.L.
CUI 54974815 · Sat Jebel Com. Jebel
AS
ANTAME S.R.L.
CUI 54794121 · Sat Nădrag Com. Nădrag
BT
BRIDES TH S.R.L.
CUI 54639691 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

17

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 17 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
S-COLECT REC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →