identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CAEN 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
CUI 38518930J2017019520405Plătitor TVA din 2018TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,24mil lei
▲ 24,9% vs. 2024
Profit net · 2025
49mii lei
▼ 54,4% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 1.240.450 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,9%. Rezultatul net a fost un profit de 49.466 lei. Datoriile totale au crescut cu 22,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38518930
Nr. Reg. Comerțului
J2017019520405 · EUID ROONRC.J2017019520405
Cod CAEN
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-22 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS GIURGIULUI, NR.131, CAM. NR. 1, BL.1, AP.214
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.240.450 lei
▲ 24,9%
Profit net
49.466 lei
▼ 54,4%
Datorii
931.868 lei
▲ 22,7%
Salariați
6
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.362.634 lei2024: 992.800 lei2025: 1.240.450 lei1,24 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -71.133 lei2024: 108.594 lei2025: 49.466 lei49 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 52025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,0%
Creștere CA an/an
+24,9%
CA / salariat
206.742 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,8%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+7,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.240.450 lei49.466 lei931.868 lei1.390.808 lei459.172 lei6
2024992.800 lei108.594 lei759.593 lei1.168.671 lei409.706 lei5
20231.362.634 lei-71.133 lei318.254 lei619.366 lei301.112 lei12
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de demolare a construcțiilor · Municipiul București

BE
BARBU ENTERPRISE S.R.L.
CUI 52045633 · Sector 4 Mun. Bucureşti
GU
GTC UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 48021822 · Sector 4 Mun. Bucureşti
PC
PAVIAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47512821 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ER
ECO RECYCLING DEMO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46872610 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EG
ECO GREEN ZAN DEM S.R.L.
CUI 42903004 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AF
ANDUCO`S FIGURINES S.R.L.
CUI 40137750 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FATADE MAINTENANCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →