identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

FERMA CU MIGDALI SRL

CAEN 1102 — Fabricarea vinurilor din struguri
CUI 38522028J40/19542/2017Neplătitor TVAVerificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
66mii lei
▼ 25,6% vs. 2024
Profit net · 2025
19mii lei
▲ 111,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FERMA CU MIGDALI SRL (CUI 38522028, nr. J40/19542/2017) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2017. Activitatea principală: fabricarea vinurilor din struguri (CAEN 1102). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 66 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, FERMA CU MIGDALI SRL a raportat o cifră de afaceri de 65.972 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 25,6%. Rezultatul net a fost un profit de 18.698 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.108.545 lei) depășesc activele totale (914.190 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-194.355 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38522028
Nr. Reg. Comerțului
J40/19542/2017 · EUID ROONRC.J40/19542/2017
Cod CAEN
1102 — Fabricarea vinurilor din struguri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-22 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ORADEA · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
21217

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. ROGE PROIECT SRL · 26 m · CAEN 7112
  2. SUSACO IMPEX SRL · 31 m
  3. ECO PRO DEZINSECT SRL · 34 m · CAEN 8121 · +1 firme la aceeași adresă
  4. RAGAZZI COMTURIMPEX S.R.L. · 34 m · CAEN 5153
  5. RIA DECORATE SRL · 38 m · CAEN 7410 · +3 firme la aceeași adresă
  6. CABOT MEDIA S.R.L. · 40 m · CAEN 6832 · +1 firme la aceeași adresă
  7. RELIMO PRODSERV SRL · 43 m · CAEN 4690 · +1 firme la aceeași adresă
  8. JET TECHNICS SRL · 49 m · CAEN 7020

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202566 mii lei▼ 25,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
35 mii70 mii105 mii140 mii2023 · cifră de afaceri: 139.826 lei2023 · profit net: -87.787 lei20232024 · cifră de afaceri: 88.643 lei2024 · profit net: -169.190 lei20242025 · cifră de afaceri: 65.972 lei66 mii2025 · profit net: 18.698 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
1,11 mil lei▼ 2,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 1102 · 226 firme · mai sus decât 19% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Municipiul București · mai sus decât 21% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
28,3% marjă · mai sus decât 86% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
28,3%
Creștere CA an/an
-25,6%
CA / salariat
65.972 lei
Datorii / active
121%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+90,7%/an
Grad de îndatorare
121%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202565.972−25,6%18.69828,3%1.108.545914.190-194.3551
202488.643−36,6%-169.190-190,9%1.138.833925.780-213.0531
2023139.826-87.787-62,8%1.071.0461.027.184-43.8621
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DOR COMGEN SRL11413363radiată
SISTEM PROSPER SRL17019741în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 2 active, cifră de afaceri cumulată 6,45 mil lei, 8 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea vinurilor din struguri · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FERMA CU MIGDALI SRL

Este FERMA CU MIGDALI SRL o firmă activă?

Da. FERMA CU MIGDALI SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este FERMA CU MIGDALI SRL plătitoare de TVA?

Nu, FERMA CU MIGDALI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 27.10.2026).

Ce cifră de afaceri are FERMA CU MIGDALI SRL?

În 2025, FERMA CU MIGDALI SRL a avut o cifră de afaceri de 65.972 lei, în scădere cu 25,6% față de 2024, și un profit net de 18.698 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FERMA CU MIGDALI SRL?

În 2025, FERMA CU MIGDALI SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FERMA CU MIGDALI SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FERMA CU MIGDALI SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are FERMA CU MIGDALI SRL datorii la ANAF?

FERMA CU MIGDALI SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FERMA CU MIGDALI SRL?

Sediul social declarat al FERMA CU MIGDALI SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ORADEA.

Ce activitate are FERMA CU MIGDALI SRL?

Activitatea principală declarată a FERMA CU MIGDALI SRL este „Fabricarea vinurilor din struguri” (cod CAEN 1102).

Când a fost înființată FERMA CU MIGDALI SRL?

FERMA CU MIGDALI SRL a fost înregistrată pe 22.11.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/19542/2017.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FERMA CU MIGDALI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala