identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

TRATTORIA INTIM S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 38550885J2017000681515Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
332mii lei
▼ 56,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−301mii lei
▼ 117,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
8
SEAP · activ 2023
În anul 2025, TRATTORIA INTIM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 332.237 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 56,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 301.135 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-301.135 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38550885
Nr. Reg. Comerțului
J2017000681515 · EUID ROONRC.J2017000681515
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-29 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Mun. Călăraşi
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. RAHOVA, NR.175 · 3 firme aici
Cod poștal
910014

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
332.237 lei
▼ 56,3%
Profit net
-301.135 lei
▼ 117,1%
Datorii
212.150 lei
▲ 13,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.885.467 lei2024: 760.622 lei2025: 332.237 lei332 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 291.360 lei2024: 1.763.389 lei2025: -301.135 lei−301 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-90,6%
Creștere CA an/an
-56,3%
CA / salariat
166.119 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
-20,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025332.237 lei-301.135 lei212.150 lei5.185.027 lei4.972.877 lei2
2024760.622 lei1.763.389 lei186.827 lei5.460.839 lei5.274.012 lei2
20231.885.467 lei291.360 lei440.787 lei3.951.410 lei3.510.623 lei9
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

8

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
3.953.418 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GC
GETREIDE CĂLĂRAŞI SRL
CUI 25072010 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
M&
M & G LANDS SRL
CUI 23125895 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Călărași

RS
READY2EAT S.R.L.
CUI 54916130 · Mun. Călăraşi
GG
GUVI GUSTO S.R.L.
CUI 54474771 · Mun. Călăraşi
VF
VINI FOOD TRUCK S.R.L.
CUI 53893232 · Mun. Călăraşi
BS
BURGERITO STREET FOOD S.R.L.
CUI 52777787 · Mun. Călăraşi
AMGI ŞARA S.R.L.
CUI 52091052 · Mun. Călăraşi
PS
PAPAZI STEREA S.R.L.
CUI 52091036 · Mun. Călăraşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRATTORIA INTIM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →