identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

PAMEX MOTORS S.R.L.

CAEN 4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
CUI 38556411J22/3552/2017Plătitor TVA din 2025TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
665mii lei
▲ 1.166,6% vs. 2024
Profit net · 2025
18mii lei
▲ 476,4% vs. 2024
Salariați
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, PAMEX MOTORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 664.953 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.166,6%. Rezultatul net a fost un profit de 18.081 lei. Datoriile totale au crescut cu 140,4% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38556411
Nr. Reg. Comerțului
J22/3552/2017 · EUID ROONRC.J22/3552/2017
Cod CAEN
4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4618, 4671, 4781, 4792. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-12-04 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CETĂŢUIA, NR.4, CAMERA 1, BL.763, SC.B, ET.2, AP.8 · 4 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
664.953 lei
▲ 1.166,6%
Profit net
18.081 lei
▲ 476,4%
Datorii
210.530 lei
▲ 140,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 163.800 lei2024: 52.500 lei2025: 664.953 lei665 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 985 lei2024: 3.137 lei2025: 18.081 lei18 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,7%
Creștere CA an/an
+1.166,6%
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
158,0%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+19,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025148.942 $4.050 $47.156 $49.719 $2.563 $
202411.419 $682 $19.046 $17.602 $-1.444 $0
202335.797 $215 $20.082 $17.945 $-2.136 $0
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MI
MANIFEST INVESTMENT GROUP S.R.L.
CUI 46592610 · Comercializarea energiei electrice
AI
AVANTGARDE IMOBIL S.R.L.
CUI 45977227 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
CO
CONSCERAM SRL
CUI 35822306 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NEXT RACE S.R.L.45624071în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · Iași

BA
BK AUTO CENTER S.R.L.
CUI 51025158 · Mun. Iaşi
CS
CARCAS S.R.L.
CUI 50697681 · Mun. Iaşi
CA
CSP AUTO SELL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50559719 · Mun. Iaşi
TA
TAZ AUTO CENTER S.R.L.
CUI 50116991 · Mun. Iaşi
LS
LUCARO S.R.L.
CUI 49981328 · Mun. Iaşi
MC
MAT CAR SOLUTION S.R.L.
CUI 49876969 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAMEX MOTORS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →