identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

BERGAMBLACK SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

CAEN 7410 — Activități de design specializat
CUI 38558030J12/6627/2017Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
464mii lei
▲ 1,4% vs. 2024
Profit net · 2025
184mii lei
▼ 34,0% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, BERGAMBLACK SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 464.092 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,4%. Rezultatul net a fost un profit de 184.304 lei. Datoriile totale au crescut cu 450,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38558030
Nr. Reg. Comerțului
J12/6627/2017 · EUID ROONRC.J12/6627/2017
Cod CAEN
7410 — Activități de design specializat
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7411, 7412, 7413, 7414. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-12-04 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.53, SC.1, ET.4, AP.9 · 2 firme aici
Cod poștal
400593
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
464.092 lei
▲ 1,4%
Profit net
184.304 lei
▼ 34,0%
Datorii
142.774 lei
▲ 450,4%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 273.676 lei2024: 457.816 lei2025: 464.092 lei464 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 50.425 lei2024: 279.344 lei2025: 184.304 lei184 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
39,7%
Creștere CA an/an
+1,4%
CA / salariat
154.697 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+4,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025464.092 lei184.304 lei142.774 lei327.318 lei184.544 lei3
2024457.816 lei279.344 lei25.939 lei305.523 lei279.584 lei2
2023273.676 lei50.425 lei346.278 lei570.811 lei224.533 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DS
DRESS STORIES S.R.L.
CUI 52971162 · Activități de design industrial și vestimentar

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de design specializat · Cluj

RB
REBEL BASE STUDIO S.R.L.
CUI 51088245 · Mun. Cluj-Napoca
MM
MAGNARA MAX S.R.L.
CUI 51055833 · Mun. Cluj-Napoca
MS
MCMDESIGNS S.R.L.
CUI 50991546 · Mun. Cluj-Napoca
GS
GRAUR STUDIO S.R.L.
CUI 50949509 · Mun. Cluj-Napoca
CS
COLOR STYLE S.R.L.
CUI 50949380 · Mun. Cluj-Napoca
SC
SCARS COUTURE S.R.L.
CUI 50901535 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BERGAMBLACK SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →