identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

UNING GABRIELA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 38569594J2017000833110Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
448mii lei
▼ 6,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−14mii lei
▼ 31,8% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
6
SEAP · activ 2021
În anul 2025, UNING GABRIELA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 447.876 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 14.194 lei. Datoriile totale au scăzut cu 34,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-14.194 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38569594
Nr. Reg. Comerțului
J2017000833110 · EUID ROONRC.J2017000833110
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-12-06 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moldova Nouă
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
447.876 lei
▼ 6,9%
Profit net
-14.194 lei
▼ 31,8%
Datorii
18.448 lei
▼ 34,3%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 512.187 lei2024: 480.991 lei2025: 447.876 lei448 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 12.831 lei2024: -10.766 lei2025: -14.194 lei−14 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,2%
Creștere CA an/an
-6,9%
CA / salariat
223.938 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-16,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+2,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025447.876 lei-14.194 lei18.448 lei108.797 lei88.266 lei2
2024480.991 lei-10.766 lei28.069 lei133.747 lei102.460 lei2
2023512.187 lei12.831 lei27.602 lei145.113 lei113.227 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

6

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
402 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
17.972 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Caraș-Severin

GM
GLAMOUR - MADALINA IACOB S.R.L.
CUI 44682252 · Orş. Moldova Nouă
CP
CAMPION PUREACOMP SRL
CUI 32980310 · Orş. Moldova Nouă
DT
DANALYMAR TRADE SRL
CUI 17274337 · Orş. Moldova Nouă
DC
DONDEE COM SRL
CUI 5361545 · Orş. Moldova Nouă
DO
DOING SRL
CUI 1074235 · Orş. Moldova Nouă
PA
PARTENER SRL
CUI 1073949 · Orş. Moldova Nouă

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
UNING GABRIELA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →