identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

FRATELLI BM S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 38583394J05/3059/2017Plătitor TVA din 2026Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
127mii lei
▼ 55,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−49mii lei
▲ 30,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
8ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FRATELLI BM S.R.L. (CUI 38583394, nr. J05/3059/2017) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Tinca, județul Bihor, înființată în 2017. Activitatea principală: restaurante (CAEN 5610). Este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 127 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, FRATELLI BM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 127.378 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.561 lei. Datoriile totale au crescut cu 31,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (172.449 lei) depășesc activele totale (56.078 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-116.371 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-48.561 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38583394
Nr. Reg. Comerțului
J05/3059/2017 · EUID ROONRC.J05/3059/2017
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-12-11 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Tinca Com. Tinca
Adresă
JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. CLOŞCA · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
417595
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. OPUS FRODO S.R.L. · 71 m · CAEN 4674
  2. ANA DESIGN INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL · 76 m · CAEN 7487
  3. JENIFER COM SRL · 106 m · CAEN 1413
  4. CSE SAMUTRANS S.R.L. · 117 m · CAEN 4941
  5. DENIS FOLTUT S.R.L. · 123 m · CAEN 4100 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ENERGIE LIVELONG S.R.L. · 170 m · CAEN 4690
  7. ISAC IT SRL · 180 m · CAEN 8020
  8. THE PALMAS SRL · 217 m · CAEN 5510

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025127 mii lei▼ 55,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
87 mii174 mii262 mii349 mii2023 · cifră de afaceri: 348.787 lei2023 · profit net: 8.202 lei20232024 · cifră de afaceri: 283.090 lei2024 · profit net: -69.391 lei20242025 · cifră de afaceri: 127.378 lei127 mii2025 · profit net: -48.561 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
172 mii lei▲ 31,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 5610 · 3.488 firme · mai sus decât 36% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Bihor · mai sus decât 35% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-38,1% marjă · mai sus decât 19% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-38,1%
Creștere CA an/an
-55,0%
CA / salariat
63.689 lei
Datorii / active
308%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+62,9%/an
Grad de îndatorare
308%
Angajați, în timp
1 → 2 (2022–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025127.378−55,0%-48.561-38,1%172.44956.078-116.3712
2024283.090−18,8%-69.391−946%-24,5%131.05663.246-67.8102
2023348.7878.2022,4%37.51839.0991.5812
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-08-136268/290/2024Judecătoria Resitacerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
DELIVERO MR S.R.L.55524746—

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 127 mii lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FRATELLI BM S.R.L.

Este FRATELLI BM S.R.L. o firmă activă?

Da. FRATELLI BM S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este FRATELLI BM S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, FRATELLI BM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 26.02.2026 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO38583394.

Ce cifră de afaceri are FRATELLI BM S.R.L.?

În 2025, FRATELLI BM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 127.378 lei, în scădere cu 55,0% față de 2024, și o pierdere netă de 48.561 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FRATELLI BM S.R.L.?

În 2025, FRATELLI BM S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este FRATELLI BM S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FRATELLI BM S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are FRATELLI BM S.R.L. procese în instanță?

Da, FRATELLI BM S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are FRATELLI BM S.R.L. datorii la ANAF?

FRATELLI BM S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FRATELLI BM S.R.L.?

Sediul social declarat al FRATELLI BM S.R.L. este în JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. CLOŞCA.

Ce activitate are FRATELLI BM S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FRATELLI BM S.R.L. este „Restaurante” (cod CAEN 5610).

Când a fost înființată FRATELLI BM S.R.L.?

FRATELLI BM S.R.L. a fost înregistrată pe 11.12.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J05/3059/2017.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FRATELLI BM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala