identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

VARPDOORS S.R.L.

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 38620417J2017020751403Plătitor TVA din 2018TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,64mil lei
▲ 7,9% vs. 2024
Profit net · 2025
201mii lei
▲ 83,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, VARPDOORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.640.676 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,9%. Rezultatul net a fost un profit de 200.794 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38620417
Nr. Reg. Comerțului
J2017020751403 · EUID ROONRC.J2017020751403
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-12-20 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, DRM BINELUI, NR.207-209, CAMERA NR.1. PARTER, ET.P+E1+E2
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.640.676 lei
▲ 7,9%
Profit net
200.794 lei
▲ 83,3%
Datorii
705.823 lei
▼ 19,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 870.865 lei2024: 1.520.370 lei2025: 1.640.676 lei1,64 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.958 lei2024: 109.556 lei2025: 200.794 lei201 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
12,2%
Creștere CA an/an
+7,9%
CA / salariat
1.640.676 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,9%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+16,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.640.676 lei200.794 lei705.823 lei1.757.979 lei1.062.060 lei1
20241.520.370 lei109.556 lei875.041 lei1.615.977 lei861.267 lei1
2023870.865 lei7.958 lei1.225.622 lei1.994.745 lei833.093 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EIFFEL VILLAGE S.R.L.42422248în funcțiune
MOBILE CONNECT SRL22792661radiată
TOTAL SMART CONNECT S.R.L.44660688radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Municipiul București

CS
CONSTRUCT SELL S.R.L.
CUI 55502071 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DD
DENATA DECOR S.R.L.
CUI 55389879 · Sector 4 Mun. Bucureşti
IS
INNOVANEXT S.R.L.
CUI 55105977 · Sector 4 Mun. Bucureşti
VL
VARIO LINE S.R.L.
CUI 55061498 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TC
TOSCANA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54974580 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CB
COMTRADE BULGARIA AD SOFIA BULGARIA SUCURSALA BUCURESTI
CUI 54526196 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VARPDOORS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →