identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

MAVIMAV GMV S.R.L.

CAEN 220 — Exploatarea forestieră
CUI 38664561J2018000014392Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
152mii lei
▲ 19,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−28mii lei
▼ 49,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
8
SEAP · activ 2024
În anul 2025, MAVIMAV GMV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 152.314 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 28.496 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (340.910 lei) depășesc activele totale (139.018 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-201.892 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-28.496 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38664561
Nr. Reg. Comerțului
J2018000014392 · EUID ROONRC.J2018000014392
Cod CAEN
220 — Exploatarea forestieră
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-09 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Burca Com. Vidra
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT BURCA COM. VIDRA, BURCA
Cod poștal
627416

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
152.314 lei
▲ 19,9%
Profit net
-28.496 lei
▼ 49,1%
Datorii
340.910 lei
▼ 0,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 136.227 lei2024: 127.036 lei2025: 152.314 lei152 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -34.980 lei2024: -19.111 lei2025: -28.496 lei−28 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-18,7%
Creștere CA an/an
+19,9%
CA / salariat
152.314 lei
Datorii / active
245%
Creștere medie anuală (2018–2025)
-7,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025152.314 lei-28.496 lei340.910 lei139.018 lei-201.892 lei1
2024127.036 lei-19.111 lei343.543 lei170.147 lei-173.396 lei1
2023136.227 lei-34.980 lei382.798 lei228.513 lei-154.285 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

8

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
94.981 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Exploatarea forestieră · Vrancea

LF
LIADOR FARM S.R.L.-D.
CUI 55375148 · Sat Valea Sării Com. Valea Sării
CF
COL FORST BW S.R.L.
CUI 54536963 · Sat Neculele Com. Vintileasca
NY
NICOL YRI TIMBER S.R.L.
CUI 53414526 · Sat Nereju Mic Com. Nereju
AF
ANANIA FOREST S.R.L.
CUI 53134623 · Sat Arva Com. Broşteni
PW
PMR WOOD S.R.L.
CUI 52895316 · Sat Răchitaşu Com. Andreiaşu de Jos
CF
CĂTĂMIH FOREST S.R.L.
CUI 52785666 · Sat Mera Com. Mera

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAVIMAV GMV S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →