identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

ANCSTEL TRANSILVANIA CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CUI 38729008J26/92/2018Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
914mii lei
▲ 3,7% vs. 2024
Profit net · 2025
25mii lei
▼ 41,1% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, ANCSTEL TRANSILVANIA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 914.347 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,7%. Rezultatul net a fost un profit de 25.142 lei. Datoriile totale au crescut cu 24.899,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38729008
Nr. Reg. Comerțului
J26/92/2018 · EUID ROONRC.J26/92/2018
Cod CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-22 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Sânger Com. Sânger
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT SÂNGER COM. SÂNGER, SÎNGER, NR.394A, HALA
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
914.347 lei
▲ 3,7%
Profit net
25.142 lei
▼ 41,1%
Datorii
320.491 lei
▲ 24.899,3%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 951.572 lei2024: 881.712 lei2025: 914.347 lei914 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 9.364 lei2024: 42.678 lei2025: 25.142 lei25 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,7%
Creștere CA an/an
+3,7%
CA / salariat
457.174 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+9,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025914.347 lei25.142 lei320.491 lei912.897 lei619.029 lei2
2024881.712 lei42.678 lei1.282 lei687.629 lei707.448 lei1
2023951.572 lei9.364 lei13.928 lei657.597 lei664.770 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FERMA SAND COOPERATIVĂ AGRICOLĂ43854716în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · Mureș

RS
RYKYABY SOUND SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50847703 · Mun. Reghin
CS
COFRATECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50827633 · Mun. Târgu Mureş
TF
TRU FENETRE S.R.L.
CUI 50190254 · Sat Gurghiu Com. Gurghiu
MB
METAL BUILDING SOLUTIONS S.R.L.
CUI 49832318 · Sat Chiheru de Jos Com. Chiheru de Jos
FF
FRL FURNIZARE S.R.L.
CUI 49625592 · Mun. Târgu Mureş
ET
ECHO THERM S.R.L.
CUI 47608390 · Sat Hodac Com. Hodac

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANCSTEL TRANSILVANIA CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →