identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

REFILL HOUSE COMPANY S.R.L.

CAEN 4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CUI 38742210J22/147/2018Neplătitor TVArefillhouse.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
351mii lei
▲ 23,4% vs. 2024
Profit net · 2025
10mii lei
▲ 279,2% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
217
SEAP · activ 2026
În anul 2025, REFILL HOUSE COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 350.625 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 23,4%. Rezultatul net a fost un profit de 10.493 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38742210
Nr. Reg. Comerțului
J22/147/2018 · EUID ROONRC.J22/147/2018
Cod CAEN
4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-25 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. ARCU, NR.54, TR. 1, CAMERA 2, BL.Z6, ET.3, AP.7
Cod poștal
700136
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
refillhouse.ro
Email
contact@refillhouse.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
350.625 lei
▲ 23,4%
Profit net
10.493 lei
▲ 279,2%
Datorii
647.655 lei
▲ 2,9%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 272.317 lei2024: 284.108 lei2025: 350.625 lei351 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 18.504 lei2024: 2.767 lei2025: 10.493 lei10 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,0%
Creștere CA an/an
+23,4%
CA / salariat
350.625 lei
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22,0%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+7,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025350.625 lei10.493 lei647.655 lei689.865 lei47.701 lei1
2024284.108 lei2.767 lei629.520 lei662.283 lei37.208 lei2
2023272.317 lei18.504 lei593.632 lei623.628 lei34.441 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

217

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
12.911 lei
Ultimul an
2018

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
215
Valoare totală
141.616 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TOP CHIC SRL8645711în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · Iași

DO
DAAL OPTIC S.R.L.
CUI 54675791 · Mun. Iaşi
CF
CALMA FUNERARE S.R.L.
CUI 53317361 · Mun. Iaşi
ES
ETNIK S.R.L.
CUI 53009442 · Mun. Iaşi
RG
ROSE GLAMOUR S.R.L.
CUI 52717556 · Mun. Iaşi
FS
FAMILY STYLE S.R.L.
CUI 52442080 · Mun. Iaşi
RS
RWD SOLUTIONS RO S.R.L.
CUI 52419460 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REFILL HOUSE COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →