identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

ROVINEL NASTA FMW S.R.L.

CAEN 3315 — Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
CUI 38755597J13/207/2018Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
884mii lei
▼ 85,6% vs. 2023
Profit net · 2024
338mii lei
▼ 91,0% vs. 2023
Salariați
6
▼ 70,0% vs. 2023
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2024, ROVINEL NASTA FMW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 883.830 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 85,6%. Rezultatul net a fost un profit de 337.642 lei. Datoriile totale au scăzut cu 98,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38755597
Nr. Reg. Comerțului
J13/207/2018 · EUID ROONRC.J13/207/2018
Cod CAEN
3315 — Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-29 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Sat Lumina Com. Lumina
Adresă
JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. MURELOR, NR.7A · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
883.830 lei
▼ 85,6%
Profit net
337.642 lei
▼ 91,0%
Datorii
10.614 lei
▼ 98,7%
Salariați
6
▼ -14
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 4.707.823 lei2023: 6.129.539 lei2024: 883.830 lei884 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 1.876.180 lei2023: 3.768.211 lei2024: 337.642 lei338 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 222023: 202024: 6620222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
38,2%
Creștere CA an/an
-85,6%
CA / salariat
147.305 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2018–2024)
-10,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024883.830 lei337.642 lei10.614 lei348.460 lei337.882 lei6
20236.129.539 lei3.768.211 lei815.641 lei4.583.275 lei3.768.451 lei20
20224.707.823 lei1.876.180 lei1.591.500 lei3.467.875 lei1.876.420 lei22
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DT
DELSO TOP MARKET S.R.L.
CUI 42485998 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea navelor și bărcilor · Constanța

RA
REKONS ACTIV S.R.L.
CUI 50127737 · Sat Lumina Com. Lumina
TS
TRANSYLVANIAPLAST S.R.L.
CUI 48164539 · Sat Lumina Com. Lumina
LJ
LYON JETSKI S.R.L.
CUI 39190024 · Sat Lumina Com. Lumina
TG
TLSS GRUP LOGISTIC S.R.L.
CUI 55484650 · Orş. Năvodari
GN
GRF NAVAL HUB S.R.L.
CUI 54940154 · Orş. Murfatlar
MN
MARIO NORDIC OPERATIONS S.R.L.
CUI 54166925 · Sat Topraisar Com. Topraisar

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROVINEL NASTA FMW S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →