identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

KONMAR GRUP SRL

CAEN 4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
CUI 3875752J29/1170/1993Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
196mii lei
▼ 62,8% vs. 2021
Profit net · 2022
−600mii lei
▼ 453,0% vs. 2021
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2021
Contracte publice
4
SEAP · activ 2021
În anul 2022, KONMAR GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 195.517 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 62,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 599.905 lei. Datoriile totale au crescut cu 852,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (274.258 lei) depășesc activele totale (63.963 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-210.295 lei) în bilanțul depus pe 2022.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-599.905 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
3875752
Nr. Reg. Comerțului
J29/1170/1993 · EUID ROONRC.J29/1170/1993
Cod CAEN
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4323, 4324. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1993-05-05 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Urlaţi
Adresă
JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. PARCULUI, NR.13A · 2 firme aici
Cod poștal
106300

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
195.517 lei
▼ 62,8%
Profit net
-599.905 lei
▼ 453,0%
Datorii
274.258 lei
▲ 852,2%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 103.171 lei2021: 525.865 lei2022: 195.517 lei196 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 12.006 lei2021: 169.949 lei2022: -599.905 lei−600 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 22021: 52022: 4420202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
-306,8%
Creștere CA an/an
-62,8%
CA / salariat
48.879 lei
Datorii / active
429%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+20,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022195.517 lei-599.905 lei274.258 lei63.963 lei-210.295 lei4
2021525.865 lei169.949 lei28.802 lei864.903 lei836.101 lei5
2020103.171 lei12.006 lei51.588 lei627.533 lei575.945 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
122.850 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

KE
KONMAR ECO NATURA S.R.L.
CUI 51532428 · Colectarea deșeurilor nepericuloase

Firme similare

Alte lucrări de instalații pentru construcții · Prahova

LS
LIFTLINE S.R.L.
CUI 51025166 · Mun. Ploieşti
DG
DANES GRUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47896021 · Sat Şoimeşti Com. Ceptura
AC
ACTIV CRISOMI CLIMALUX S.R.L.
CUI 47366378 · Mun. Ploieşti
SA
SERVO ASCENSOARE S.R.L.
CUI 47161283 · Mun. Ploieşti
BS
BVE SPRINKLER MONTAGE S.R.L.
CUI 45835362 · Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure
AT
ADRIAN TCU UTIL S.R.L.
CUI 45476501 · Sat Târgşoru Vechi Com. Târgşoru Vechi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KONMAR GRUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →