identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

GALMAXAS S.R.L.

CAEN 6622 — Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
CUI 38759521J2018000268124Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
199mii lei
▲ 8,5% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▼ 17,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, GALMAXAS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 198.656 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,5%. Rezultatul net a fost un profit de 51.388 lei. Datoriile totale au scăzut cu 67,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38759521
Nr. Reg. Comerțului
J2018000268124 · EUID ROONRC.J2018000268124
Cod CAEN
6622 — Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-29 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Floreşti Com. Floreşti
Adresă
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. SUB CETATE, NR.15A, AP.2 · 2 firme aici
Cod poștal
407280
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
198.656 lei
▲ 8,5%
Profit net
51.388 lei
▼ 17,8%
Datorii
89.443 lei
▼ 67,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 173.318 lei2024: 183.085 lei2025: 198.656 lei199 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 74.874 lei2024: 62.527 lei2025: 51.388 lei51 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,9%
Creștere CA an/an
+8,5%
CA / salariat
198.656 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,4%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+21,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025198.656 lei51.388 lei89.443 lei141.135 lei51.692 lei1
2024183.085 lei62.527 lei276.789 lei339.793 lei63.004 lei1
2023173.318 lei74.874 lei76.627 lei252.604 lei175.977 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RS
RENTFAST S.R.L.
CUI 55160955 · Activități ale agențiilor de știri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · Cluj

FS
FLAVIA SALES CONSULTING S.R.L.
CUI 51581498 · Sat Floreşti Com. Floreşti
PN
PRO NEMAR INSURANCE S.R.L.
CUI 50328560 · Sat Floreşti Com. Floreşti
DB
DADEMA BUSINESS S.R.L.
CUI 49294880 · Sat Floreşti Com. Floreşti
MC
MC CONSULTING HUB S.R.L.
CUI 46923799 · Sat Floreşti Com. Floreşti
SC
START CRYPTO SPACE S.R.L.
CUI 45843403 · Sat Floreşti Com. Floreşti
PS
PINTOAUTODNF S.R.L.
CUI 45292177 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GALMAXAS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →