identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

AGRO FĂRCAŞA NORD S.R.L.

CAEN 3312 — Repararea mașinilor
CUI 38803287J2022002352248Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
120mii lei
▼ 14,5% vs. 2024
Profit net · 2025
2.774lei
▼ 48,7% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
3
SEAP · activ 2021
În anul 2025, AGRO FĂRCAŞA NORD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 119.914 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,5%. Rezultatul net a fost un profit de 2.774 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,4% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (188.967 lei) depășesc activele totale (149.694 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-39.273 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38803287
Nr. Reg. Comerțului
J2022002352248 · EUID ROONRC.J2022002352248
Cod CAEN
3312 — Repararea mașinilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-05 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Fărcaşa Com. Fărcaşa
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT FĂRCAŞA COM. FĂRCAŞA, STR. IZVORULUI, NR.51 · 2 firme aici
Cod poștal
437155
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
119.914 lei
▼ 14,5%
Profit net
2.774 lei
▼ 48,7%
Datorii
188.967 lei
▲ 12,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 295.692 lei2024: 140.330 lei2025: 119.914 lei120 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -16.848 lei2024: 5.412 lei2025: 2.774 lei2.77420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
-14,5%
Datorii / active
126%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+3,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025119.914 lei2.774 lei188.967 lei149.694 lei-39.273 lei
2024140.330 lei5.412 lei168.127 lei127.856 lei-40.271 lei
2023295.692 lei-16.848 lei176.249 lei130.567 lei-45.682 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
2.928 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CM
CMD MIRIDRE S.R.L.
CUI 46053909 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CMD MIRIDRE S.R.L.46053909radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea mașinilor · Maramureș

CI
COCĂRCÂ INFTRATECH S.R.L.
CUI 54509578 · Sat Rozavlea Com. Rozavlea
IS
INOVASERV S.R.L.
CUI 51982082 · Sat Satu Nou de Sus Orş. Baia Sprie
BS
BREWLAB S.R.L.
CUI 51591998 · Sat Deseşti Com. Deseşti
CS
COMPRESMAR S.R.L.
CUI 51330917 · Orş. Baia Sprie
RS
REPSUD S.R.L.
CUI 50680957 · Sat Preluca Veche Com. Copalnic-Mănăştur
AS
AMAFARB S.R.L.
CUI 50303639 · Mun. Baia Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AGRO FĂRCAŞA NORD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →