identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

SISTOLIC MED S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 38834950J33/218/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,56mil lei
▲ 59,6% vs. 2024
Profit net · 2025
706mii lei
▲ 207,6% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, SISTOLIC MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.556.772 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 59,6%. Rezultatul net a fost un profit de 705.983 lei. Datoriile totale au scăzut cu 42,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38834950
Nr. Reg. Comerțului
J33/218/2018 · EUID ROONRC.J33/218/2018
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-09 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Orş. Gura Humorului
Adresă
JUD. SUCEAVA, ORŞ. GURA HUMORULUI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.56 · 4 firme aici
Cod poștal
725300

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.556.772 lei
▲ 59,6%
Profit net
705.983 lei
▲ 207,6%
Datorii
214.402 lei
▼ 42,3%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 486.682 lei2024: 975.530 lei2025: 1.556.772 lei1,56 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 73.703 lei2024: 229.497 lei2025: 705.983 lei706 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
45,3%
Creștere CA an/an
+59,6%
CA / salariat
389.193 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+152,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.556.772 lei705.983 lei214.402 lei919.892 lei707.017 lei4
2024975.530 lei229.497 lei371.780 lei602.265 lei230.531 lei3
2023486.682 lei73.703 lei27.938 lei353.534 lei326.207 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MS
MOUNTAIN SCHOOL SRL
CUI 26221331 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
TR
TRANSMONTANA SRL
CUI 19098210 · Agenții imobiliare
MU
MULTEXIM SRL
CUI 3527103 · Transporturi rutiere de mărfuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Suceava

IB
IOVA BRAIN CENTER S.R.L.
CUI 55477830 · Orş. Gura Humorului
MH
MIRA HEALTH CLINIC S.R.L.
CUI 54920122 · Orş. Gura Humorului
MS
MEDLAZ S.R.L.
CUI 50993148 · Orş. Gura Humorului
OV
OPHTAMEDICA VISION S.R.L.
CUI 36768868 · Orş. Gura Humorului
RS
RAYMED S.R.L.
CUI 33283876 · Orş. Gura Humorului
IN
IMPERIUM NETWORK SRL
CUI 29496973 · Orş. Gura Humorului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SISTOLIC MED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →