identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

YANICRIS CENTER S.R.L.

CAEN 4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 38918619J22/449/2018Plătitor TVA din 2018RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
976mii lei
▲ 16,9% vs. 2024
Profit net · 2025
14mii lei
▲ 505,2% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, YANICRIS CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 975.516 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,9%. Rezultatul net a fost un profit de 13.979 lei. Datoriile totale au scăzut cu 29,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38918619
Nr. Reg. Comerțului
J22/449/2018 · EUID ROONRC.J22/449/2018
Cod CAEN
4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-23 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Scobinţi Com. Scobinţi
Adresă
JUD. IAŞI, SAT SCOBINŢI COM. SCOBINŢI, , VOL. 13. FILA 613
Cod poștal
707445
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
975.516 lei
▲ 16,9%
Profit net
13.979 lei
▲ 505,2%
Datorii
239.371 lei
▼ 29,1%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 941.407 lei2024: 834.332 lei2025: 975.516 lei976 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 48.673 lei2024: -3.450 lei2025: 13.979 lei14 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,4%
Creștere CA an/an
+16,9%
CA / salariat
487.758 lei
Datorii / active
87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37,9%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+53,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025975.516 lei13.979 lei239.371 lei276.296 lei36.925 lei2
2024834.332 lei-3.450 lei337.511 lei399.649 lei62.138 lei1
2023941.407 lei48.673 lei428.470 lei526.666 lei98.196 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
789 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Iași

AC
AUTOMOBILE COSFIL PARTENERS S.R.L.
CUI 41637613 · Sat Scobinţi Com. Scobinţi
GS
GENAUTO S.R.L.
CUI 55400845 · Sat Podu Iloaiei Orş. Podu Iloaiei
DP
DAGO PARTS S.R.L.
CUI 55373848 · Sat Leţcani Com. Leţcani
VA
VR AUTO S.R.L.
CUI 54937779 · Sat Vânători Com. Popricani
BA
BIX AUTO S.R.L.
CUI 54509985 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
OM
OEM MOTORS S.R.L.
CUI 54475530 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
YANICRIS CENTER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →