identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

M1 FESTIVALS AND EVENTS S.R.L.

CAEN 9002 — Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
CUI 38932788J32/278/2018Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
236mii lei
▼ 11,5% vs. 2021
Profit net · 2022
37mii lei
▼ 39,9% vs. 2021
Salariați
0
Contracte publice
22
SEAP · activ 2024
În anul 2022, M1 FESTIVALS AND EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 235.600 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,5%. Rezultatul net a fost un profit de 36.614 lei. Datoriile totale au crescut cu 351,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38932788
Nr. Reg. Comerțului
J32/278/2018 · EUID ROONRC.J32/278/2018
Cod CAEN
9002 — Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9039. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-27 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2022)
235.600 lei
▼ 11,5%
Profit net
36.614 lei
▼ 39,9%
Datorii
11.697 lei
▲ 351,8%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 140.000 lei2021: 266.250 lei2022: 235.600 lei236 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 19.036 lei2021: 60.945 lei2022: 36.614 lei37 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
15,5%
Creștere CA an/an
-11,5%
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,8%
Creștere medie anuală (2018–2022)
+2,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022235.600 lei36.614 lei11.697 lei165.494 lei154.041 lei0
2021266.250 lei60.945 lei2.589 lei120.016 lei117.427 lei0
2020140.000 lei19.036 lei3.460 lei59.942 lei56.482 lei0
🔒 Încă 2 ani de istoric (2018–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

22

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
130.150 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
17
Valoare totală
835.609 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
M1 CONCEPT EVENTS INDUSTRY S.R.L.46529620în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · Sibiu

SA
SENDSOUND AGENCY S.R.L.
CUI 39783820 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
EE
EDIM EVENTS SRL
CUI 33203931 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
DS
DXD SOUND S.R.L.
CUI 50940690 · Sat Boiţa Com. Boiţa
ED
EVEREST DREAM S.R.L.
CUI 50766544 · Orş. Avrig
SP
SPARKMEDIA PRODUCTION S.R.L.
CUI 50583709 · Mun. Sibiu
AL
ARTISTIC LIGHTS S.R.L.
CUI 50549120 · Orş. Cisnădie

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M1 FESTIVALS AND EVENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →