identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

SANDRINO A&S SERVICII S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 38935180J2018000492224Plătitor TVA din 2018TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,78mil lei
▲ 9,3% vs. 2024
Profit net · 2025
292mii lei
▲ 320,5% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
În anul 2025, SANDRINO A&S SERVICII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.781.465 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,3%. Rezultatul net a fost un profit de 291.867 lei. Datoriile totale au scăzut cu 24,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38935180
Nr. Reg. Comerțului
J2018000492224 · EUID ROONRC.J2018000492224
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-27 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
Adresă
JUD. IAŞI, SAT VALEA ADÂNCĂ COM. MIROSLAVA, STR. VECHE, NR.73C, ET.2, AP.28 · 3 firme aici
Cod poștal
707317

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.781.465 lei
▲ 9,3%
Profit net
291.867 lei
▲ 320,5%
Datorii
580.566 lei
▼ 24,1%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.413.468 lei2024: 2.545.353 lei2025: 2.781.465 lei2,78 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 558.045 lei2024: 69.405 lei2025: 291.867 lei292 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,5%
Creștere CA an/an
+9,3%
CA / salariat
695.366 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+25,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.781.465 lei291.867 lei580.566 lei1.549.312 lei968.746 lei4
20242.545.353 lei69.405 lei765.111 lei2.260.986 lei1.495.875 lei4
20232.413.468 lei558.045 lei733.080 lei2.371.851 lei1.638.771 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
15.000 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

S&
SANDRINO & STEF SERVICII S.R.L.
CUI 48416814 · Alte activități anexe transporturilor
SC
SANDRINO CENTER S.R.L.
CUI 42038710 · Transporturi rutiere de mărfuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Iași

GT
GM TRANS LOGISTICS S.R.L.
CUI 55432375 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
MM
MAWGAZ MED S.R.L.
CUI 51106244 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
DT
DRAGO TRANS CARGO S.R.L.
CUI 49781303 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
EL
EMORA LOGISTIC RO S.R.L.
CUI 44545476 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
GT
GRECU TRANSROBERT S.R.L.
CUI 43749494 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
EI
ECACONSTRUCT IASI S.R.L.
CUI 42346060 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SANDRINO A&S SERVICII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →