identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

TRIOMETRIK TRADE S.R.L.

CAEN 4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CUI 38938349J12/722/2018Plătitor TVA din 2018RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
232mii lei
▼ 37,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−125mii lei
▼ 656,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
4
SEAP · activ 2023
În anul 2025, TRIOMETRIK TRADE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 231.682 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 124.626 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (378.861 lei) depășesc activele totale (240.130 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-138.083 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-124.626 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38938349
Nr. Reg. Comerțului
J12/722/2018 · EUID ROONRC.J12/722/2018
Cod CAEN
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4684. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-27 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. IZVORULUI, NR.7 · 2 firme aici
Cod poștal
400245
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
231.682 lei
▼ 37,5%
Profit net
-124.626 lei
▼ 656,7%
Datorii
378.861 lei
▼ 11,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 847.797 lei2024: 370.888 lei2025: 231.682 lei232 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 97.318 lei2024: -16.469 lei2025: -124.626 lei−125 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-53,8%
Creștere CA an/an
-37,5%
CA / salariat
231.682 lei
Datorii / active
158%
Creștere medie anuală (2018–2025)
-4,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025231.682 lei-124.626 lei378.861 lei240.130 lei-138.083 lei1
2024370.888 lei-16.469 lei427.037 lei412.964 lei-13.456 lei1
2023847.797 lei97.318 lei389.954 lei486.912 lei97.558 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
18.140 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BV
BALHAUS VERBINDUNGSELEMENTE S.R.L.
CUI 51088270 · Comerț cu ridicata nespecializat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · Cluj

SE
SUNCLIMA EVO S.R.L.
CUI 45903173 · Mun. Cluj-Napoca
SS
SOLAR SOLUTIONS GRID S.R.L.
CUI 44475320 · Mun. Cluj-Napoca
NA
NILAN AIR ARCHITECTS S.R.L.
CUI 43489521 · Mun. Cluj-Napoca
ET
ENERGOTERM TOTAL S.R.L.
CUI 42662925 · Mun. Cluj-Napoca
LI
LONCA INSTAL S.R.L.
CUI 41663671 · Mun. Cluj-Napoca
JT
JQH TECHNIK S.R.L.
CUI 39095235 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRIOMETRIK TRADE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →