identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

IMINENT ACORD B.M.N S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 38980025J34/139/2018Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,09mil lei
▼ 36,4% vs. 2024
Profit net · 2025
108mii lei
▼ 84,3% vs. 2024
Salariați
8
▲ 14,3% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, IMINENT ACORD B.M.N S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.094.177 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,4%. Rezultatul net a fost un profit de 107.967 lei. Datoriile totale au crescut cu 3.325,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38980025
Nr. Reg. Comerțului
J34/139/2018 · EUID ROONRC.J34/139/2018
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-07 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Videle
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TELEORMAN
Localitate
Sat Gratia Com. Gratia
Adresă
JUD. TELEORMAN, SAT GRATIA COM. GRATIA, ŞOS. BUCUREŞTI, NR.20
Cod poștal
147155
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-25 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.094.177 lei
▼ 36,4%
Profit net
107.967 lei
▼ 84,3%
Datorii
388.661 lei
▲ 3.325,5%
Salariați
8
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 559.554 lei2024: 1.720.320 lei2025: 1.094.177 lei1,09 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 33.092 lei2024: 689.258 lei2025: 107.967 lei108 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 72025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,9%
Creștere CA an/an
-36,4%
CA / salariat
136.772 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,6%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+22,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.094.177 lei107.967 lei388.661 lei2.028.451 lei1.639.790 lei8
20241.720.320 lei689.258 lei11.346 lei1.543.169 lei1.531.823 lei7
2023559.554 lei33.092 lei81.914 lei924.479 lei842.565 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-25.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Teleorman

SP
STACOS PRO S.R.L.
CUI 49778456 · Sat Gratia Com. Gratia
BE
BRATU ELENA NARCISA ASOCIATIE FAMILIALA
CUI 23085170 · Sat Gratia Com. Gratia
SA
STAR ADI SRL
CUI 11066990 · Sat Gratia Com. Gratia
D&
DIXI & MATEI INVEST S.R.L.
CUI 55516778 · Sat Scrioaştea Com. Scrioaştea
BB
BIA BUSINESS TRADE S.R.L.
CUI 55452119 · Sat Brânceni Com. Brânceni
ST
SAVE THE DUO S.R.L.
CUI 55127991 · Sat Măldăeni Com. Măldăeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IMINENT  ACORD B.M.N S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →