identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

RĂZEŞII MOLDAVI COOPERATIVA AGRICOLĂ

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 38990592C2018000002178Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
24,67mil lei
▼ 15,0% vs. 2024
Profit net · 2025
267mii lei
▲ 152,1% vs. 2024
Salariați
2
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, RĂZEŞII MOLDAVI COOPERATIVA AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 24.665.687 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 15,0%. Rezultatul net a fost un profit de 266.857 lei. Datoriile totale au crescut cu 92,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38990592
Nr. Reg. Comerțului
C2018000002178 · EUID ROONRC.C2018000002178
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
ALTE FORME JURIDICE
Data înregistrării
2018-03-08 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Galaţi
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative agricole

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Sat Cuca Com. Cuca
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT CUCA COM. CUCA, CUCA, NR.733
Cod poștal
807100
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
24.665.687 lei
▼ 15,0%
Profit net
266.857 lei
▲ 152,1%
Datorii
49.184.519 lei
▲ 92,9%
Salariați
2
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 23.390.729 lei2024: 29.005.093 lei2025: 24.665.687 lei24,67 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 273.265 lei2024: -512.063 lei2025: 266.857 lei267 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,1%
Creștere CA an/an
-15,0%
CA / salariat
12.332.844 lei
Datorii / active
77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
68,6%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+19,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202524.665.687 lei266.857 lei49.184.519 lei64.234.272 lei389.032 lei2
202429.005.093 lei-512.063 lei25.497.200 lei43.532.262 lei479.070 lei4
202323.390.729 lei273.265 lei28.261.968 lei46.593.842 lei991.133 lei4
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate

FirmăCUIStare
AGROFIN COVURLUI SRL36515504în funcțiune
BIOROM BEEF S.R.L.41283451în funcțiune
DORAGRA 2008 SRL24470824în funcțiune
DORAGROLAND SRL34879037în funcțiune
DORIN SRL2676077în funcțiune
RODUL AGRIS SRL27090501în funcțiune
START AGRO CONSULT SRL26238902în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Galați

GN
GRANUM NOA S.R.L.
CUI 55192213 · Sat Şendreni Com. Şendreni
MI
MS IMPEX S.R.L.
CUI 55118802 · Mun. Galaţi
GH
GREEN HORIZON AGRO COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 55109200 · Sat Valea Mărului Com. Valea Mărului
GS
GRANORIS S.R.L.
CUI 54001536 · Mun. Galaţi
GS
GEO STEF CRG S.R.L.
CUI 53420501 · Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti
LS
LEXMANIULI S.R.L.
CUI 52025288 · Sat Corod Com. Corod

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RĂZEŞII MOLDAVI COOPERATIVA AGRICOLĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →