identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

POWER LIGHT SYSTEMS S.R.L.

CAEN 7711 — Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CUI 39007322J2018000247277Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
1,19mil lei
▼ 23,0% vs. 2023
Profit net · 2024
−198mii lei
▼ 356,7% vs. 2023
Salariați
13
▼ 13,3% vs. 2023
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2024, POWER LIGHT SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.188.150 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 23,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 198.311 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-198.311 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39007322
Nr. Reg. Comerțului
J2018000247277 · EUID ROONRC.J2018000247277
Cod CAEN
7711 — Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-12 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
1.188.150 lei
▼ 23,0%
Profit net
-198.311 lei
▼ 356,7%
Datorii
611.805 lei
▼ 1,5%
Salariați
13
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 1.177.405 lei2023: 1.543.213 lei2024: 1.188.150 lei1,19 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 370.992 lei2023: 77.248 lei2024: -198.311 lei−198 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 112023: 152024: 131320222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-16,7%
Creștere CA an/an
-23,0%
CA / salariat
91.396 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-50,2%
Creștere medie anuală (2018–2024)
+263,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20241.188.150 lei-198.311 lei611.805 lei1.006.915 lei395.110 lei13
20231.543.213 lei77.248 lei621.047 lei1.214.468 lei593.421 lei15
20221.177.405 lei370.992 lei459.123 lei975.296 lei516.173 lei11
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
BRENDA AGROTUR SRL14898530activitate suspendată
MED IULSER S.R.L.51057494în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · Neamț

NA
NOH AUTOMOTIVE GROUP S.R.L.
CUI 54070021 · Sat Traian Com. Săbăoani
ME
MS EURORENT S.R.L.
CUI 53315727 · Mun. Piatra Neamţ
VR
VOLTAUTO RENT S.R.L.
CUI 53093825 · Sat Pângărăcior Com. Pângăraţi
LV
LSB VISION S.R.L.
CUI 52986414 · Mun. Roman
LC
L&R CREATIVE DRIVE S.R.L.
CUI 52592371 · Mun. Piatra Neamţ
NE
NORD-EST RENTAL CARS S.R.L.
CUI 52537563 · Mun. Piatra Neamţ

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
POWER LIGHT SYSTEMS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →