identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

DEPOZITUL DE LA COLŢ S.R.L.

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 39011927J2018000224283Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,84mil lei
▼ 14,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−341mii lei
▼ 521,3% vs. 2024
Salariați
8
▲ 14,3% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, DEPOZITUL DE LA COLŢ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.837.468 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 341.185 lei. Datoriile totale au crescut cu 71,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-341.185 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39011927
Nr. Reg. Comerțului
J2018000224283 · EUID ROONRC.J2018000224283
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-13 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caracal
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
OLT
Localitate
Sat Fălcoiu Com. Fălcoiu
Adresă
JUD. OLT, SAT FĂLCOIU COM. FĂLCOIU, STR. PRINCIPALĂ, NR.36
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.837.468 lei
▼ 14,5%
Profit net
-341.185 lei
▼ 521,3%
Datorii
4.237.630 lei
▲ 71,4%
Salariați
8
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.046.644 lei2024: 4.486.565 lei2025: 3.837.468 lei3,84 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 11.178 lei2024: 80.976 lei2025: -341.185 lei−341 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 72025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-8,9%
Creștere CA an/an
-14,5%
CA / salariat
479.684 lei
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-125,7%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+122,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.837.468 lei-341.185 lei4.237.630 lei4.508.985 lei271.355 lei8
20244.486.565 lei80.976 lei2.472.372 lei3.084.912 lei612.540 lei7
20234.046.644 lei11.178 lei2.620.451 lei3.152.015 lei531.564 lei8
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
ILIAS CONTEXPERT OFFICE SRL37713984în funcțiune
ILIAS EXPERT INSURANCE S.R.L.42899337în funcțiune
ILIAS SMART ACCOUNTING S.R.L.53389473în funcțiune
RAPHAEL PROPERTIES INVESTMENT SRL36461560în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Olt

RC
ROOFIX CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54906063 · Sat Cioroiu Com. Fălcoiu
ZC
ZITECH CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53437953 · Mun. Slatina
DT
DARPAN TERMO S.R.L.
CUI 52917449 · Sat Stoeneşti Com. Stoeneşti
PC
PAF CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52490207 · Sat Gura Padinii Com. Gura Padinii
MS
MOROIMPEX S.R.L.
CUI 52085786 · Sat Radomireşti Com. Radomireşti
BS
BEBEMAN S.R.L.
CUI 51614021 · Sat Mirila Com. Bobiceşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DEPOZITUL DE LA COLŢ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →