identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

SABIN DSA S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 39014443J2018000388330Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 03.11.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
266mii lei
Profit net · 2025
1.403lei
▲ 378,4% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SABIN DSA S.R.L. (CUI 39014443, nr. J2018000388330) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Rădăuți, județul Suceava, înființată în 2018. Activitatea principală: transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941). Este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 266 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, SABIN DSA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 266.088 lei. Rezultatul net a fost un profit de 1.403 lei. Datoriile totale au crescut cu 43.809,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39014443
Nr. Reg. Comerțului
J2018000388330 · EUID ROONRC.J2018000388330
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-13 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Rădăuţi
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. GEORGE COŞBUC
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. RADBURG S.R.L. · 85 m · CAEN 4531
  2. VLONGA DIM AUTO S.R.L. · 132 m · CAEN 4520
  3. MATEMAY NORD S.R.L. · 148 m · CAEN 4941
  4. LALEAUA NEAGRA IMPEX SRL · 151 m · CAEN 4711
  5. RADU-IORK S.R.L. · 154 m · CAEN 4333
  6. MECATECH SRL · 157 m · CAEN 5147
  7. MEDIPLANT COM S.R.L. · 174 m · CAEN 4711
  8. THE FIRST INFINITE S.R.L. · 175 m · CAEN 5621 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025266 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
67 mii133 mii200 mii266 mii2024 · profit net: -504 lei20242025 · cifră de afaceri: 266.088 lei266 mii2025 · profit net: 1.403 lei2025
Salariați
1
Datorii totale
439 mii lei▲ 43.809,6%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4941 · 34.824 firme · mai sus decât 38% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Suceava · mai sus decât 49% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,5% marjă · mai sus decât 34% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,5%
CA / salariat
266.088 lei
Datorii / active
100%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
139,9%
Grad de îndatorare
100%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025266.0881.4030,5%439.096440.0991.0031
2024—-504—1.000696-304—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
SABIN DSA S.R.L., RADAUTI
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SABIN DSA S.R.L.

Este SABIN DSA S.R.L. o firmă activă?

Da. SABIN DSA S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este SABIN DSA S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, SABIN DSA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.01.2025 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO39014443.

Ce cifră de afaceri are SABIN DSA S.R.L.?

În 2025, SABIN DSA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 266.088 lei, și un profit net de 1.403 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SABIN DSA S.R.L.?

În 2025, SABIN DSA S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este SABIN DSA S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SABIN DSA S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are SABIN DSA S.R.L. datorii la ANAF?

SABIN DSA S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SABIN DSA S.R.L.?

Sediul social declarat al SABIN DSA S.R.L. este în JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. GEORGE COŞBUC.

Ce activitate are SABIN DSA S.R.L.?

Activitatea principală declarată a SABIN DSA S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941).

Când a fost înființată SABIN DSA S.R.L.?

SABIN DSA S.R.L. a fost înregistrată pe 13.03.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018000388330.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SABIN DSA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala